Брокер Axe Capital – шахраї! Як повернути гроші?

Axe Capital – одна із сотень шахрайських форекс-компаній, з якими не варто зв’язуватися за жодних обставин. Чому ми дійшли такого висновку ми детально розповімо в цьому огляді. Наші попередження не слід сприймати легковажно, трейдери повинні проявити належну обачність, перш ніж торгувати з цим брокером. Цей брокер не регулюється будь-яким фінансовим органом і має репутацію шахрая з негативними відгуками серед трейдерів.

Він пропонує високі комісії під час поповнення та виведення коштів, неякісну торговельну платформу і погане обслуговування. Він не прозорий щодо своїх торгових умов і вдається до шахрайських практик. 

Типи рахунків

Ця форекс-компанія пропонує торгівлю іноземною валютою, сировиною, дорогоцінними металами, акціями та індексами. Своїм клієнтам цей брокер пропонує 5 типів рахунків з химерними назвами:

  • AxePamm
  • Axe Season
  • Axe Sprint
  • Axe Intellectual
  • Axe Pro Invest

При цьому мінімальна сума депозиту для рахунку Axe Pamm становить 250 доларів. Для решти 4 акаунтів початковий депозит становить 10 000, 50 000, 100 000 і 500 000 доларів відповідно.

Торгова платформа

Axe Capital пропонує власну торговельну платформу Axe Capital trader. як виявилося, в ній відсутні важливі функції управління ризиками, такі як ордери стоп-лосс, що може призвести до великих втрат для трейдерів. Це є серйозною проблемою.

Бонусна політика

Для нових клієнтів передбачено 200%-й привітальний бонус на перший депозит, який нараховується на торговий рахунок. Зняти його можна тільки після досягнення відповідних торгових оборотів. На додаток до вищезгаданого бонусу компанія також пропонує “Бонус на день народження” Слід зазначити, що, в бонусній політиці недостатньо чітко прописано, що тягне за собою прийняття кожного з цих бонусів. Прийняття бонусів може виявитися перешкодою до виведення коштів. Звертаємо вашу увагу, що легальні брокери ніколи не пропонують бонусів.

Способи поповнення/зняття коштів

Для поповнення рахунку клієнти мають вибір між такими способами оплати, як VISA, MasterCard, банківський переказ та електронними гаманцями Neteller, Skrill, WebMoney і QIWI Wallet.

Темна сторона Axe Capital.

Коли ви зважилися зайнятися трейдингом, регулювання форекс-компанії має вирішальне значення. Це гарантує, що брокери дотримуються певних офіційних правил гри. Axe Capital не регулюється жодним фінансовим регулятором, тобто працює без нагляду. Це тривожний сигнал і червоний прапор для трейдерів, які вважають за краще мати справу з легальними форекс-брокерами і торгувати прозоро.

На сайті компанії зазначено, що цей брокер зареєстрований у Сент-Люсії (невелика держава на Карибах). Слід знати, що Сент-Люсія є офшорною зоною, і тому не існує гарантованого захисту ваших коштів. Це означає, що якщо компанія ліквідується або перестане підтримувати свій сайт, ваші гроші пропадуть! На сайті є інформація про те, що сайт управляється афілійованою компанією Axe Solutions Ltd. з реєстрацією у Великобританії.

Ми перевірили цю компанію на предмет наявності ліцензії в реєстрі фінансового регулятора Великої Британії, FCA, і зрозуміли, що її немає і ніколи не було, а згадана компанія ліквідована ще в серпні 2022 року.

Нагадуємо, що форекс-брокери які надають фінансові та інвестиційні послуги у Великобританії, повинні мати ліцензію Управління з фінансового регулювання та нагляду (FCA). Реєстрації в країні недостатньо для того, щоб компанія могла легально надавати послуги онлайн-трейдингу.

Що відомо про Axe Solutions Ltd.

Як ми бачимо, характер бізнесу цієї компанії ніколи не  був пов’язаний з біржовою торгівлею:
62012 – Розробка програмного забезпечення для бізнесу та дому
62020 – Консультації з інформаційних технологій

Ліквідована компанія контролювалася громадянами України:

Клименко Юрієм 1974 року народження

Владою Гончар 1994 року народження

Богданом Крамаренком 1981 року народження

Олександром Смітонісом 1985 року народження.

УВАГА! цей  шахрайський проект  було внесено в чорний список голландського Управління з фінансових ринків (AFM).  Це ще один аргумент, щоб триматися  подалі від цього лжеброкера.

І останнє, але не менш важливе: в юридичних документах Axe Capital ми виявили деякі пункти, які  неприйнятними для трейдерів. Наприклад, за зняття коштів з неактивних рахунків стягується комісія в розмірі 30%, а брокер має право утримати всі кошти, внесені клієнтом, якщо він займається скальпінгом. Якщо ви бачите подібні пункти в Правилах та  Умовах  брокера, можна з упевненістю стверджувати, що перед вами не що інше як шахраїйський проект.

Які відгуки про Axe Capital?

Багато трейдерів повідомляють про негативний досвід роботи з платформою. Деякі трейдери втратили свої інвестиції, в інших виникли проблеми з виведенням грошей. Крім того, деякі клієнти повідомляють про численні дзвінки від фінансових аналітиків з вимогою вкласти більше грошей.

Інші трейдери повідомили, що вони не отримали жодної допомоги від служби підтримки після того, як подали скарги щодо неможливості виведення своїх інвестицій.

Що робити у випадку шахрайства?

Якщо ви внесли будь-які кошти цьому брокеру, вам слід якомога швидше створити заявку на виведення коштів. Що довше ви чекаєте, то більше часу в шахраїв, щоб зникнути з вашими грошима! Скористайтеся формою на нашому веб-сайті сьогодні та запишіться на безкоштовну консультацію з фахівцем з повернення платежів.

Якщо ви платили за картками VISA або MasterCard, поповнюючи депозитний рахунок, у вас є шанс на повернення грошей. Ці платіжні оператори надають вам 540 днів, протягом яких ви можете подати заяву на чарджбек.

Однак якщо ви використовували як спосіб оплати банківський переказ, переказ на карту приватної особи або крипто-валютний гаманець, шансів повернути свої гроші майже немає.

Вам можуть телефонувати невідомі люди з пропозицією повернути гроші (які нібито ними виявлені) за певну плату. Будьте обережні, ви маєте справу з черговим видом шахраїв. Юридичні компанії, які займаються поверненням коштів ніколи не нав’язують клієнтам свої послуги по телефону. Завжди перевіряйте інформацію про компанії з повернення коштів – переконайтеся, що вони легітимні та відкриті для громадськості.

 

І, нарешті, нагадуємо про необхідність видалити з вашого комп’ютера всі програми віддаленого доступу, які надають шахраям доступ до ваших персональних даних.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.