Криптовалюта та лотереї під наглядом фінмоніторингу.

28 квітня набуває чинності Закон України” No2179 Про запобігання та протидію легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом “, який адаптує національне законодавство під рекомендації FATF та директиви ЄС проти відмивання грошей.

Тепер фінмоніторингу підлягають складні операції в еквіваленті від ₴400 тис., проведені незвичайним способом або ті, які не мають під собою очевидної економічної або законної мети, а також перекази, в т.ч. міжнародні, без відкриття рахунку на суму від ₴30 тис.грн. Фінансовий моніторинг також буде поширюватися і на операції з віртуальними активами та операції, пов’язані з лотереями та забороненим в Україні, але успішно діючим гральним бізнесом.

Це означає, що компанії, які займаються обміном, зберіганням, продажем або переказами електронних грошей і ті, чия діяльність пов’язана з криптовалютами, – відтепер теж є суб’єктами первинного фінансового моніторингу.

До нового списку суб’єктів первинного фінансового моніторингу також увійшли податкові консультанти та бухгалтери, які надають приватні послуги.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.