NYSE24 – відгук трейдера про шахраїв

Мені зателефонували з невідомого номеру і сказали, що колись я цікавився додатковим доходом. Запитали, чи ще цікавить. Я сказав, що так. Розказали про можливість заробітку на біржі цінних активів(досить переконливо). Я погодився. Пізніше мені передзвонили і допомогли зареєструватися на сайті NYSE24 (потрібно було передати фото свого паспорту, коду і карти банку) і встановити ПО для роботи на компютер і телефон.

На сайті NYSE24 все виглядало правдоподібно (хоча я не обізнаний). Сказали, що для достойного заробітку необхідно поповнювати рахунок на більшу сумму. По мірі можливості поповнював рахунох.

Один раз спробували вивести кошти для перевірки механузму виводу. Згодом мені передзвонили з незрозумілого банку-партнеру і запропонували безпроцентний кредит для збільшення дохідності. Брокер ніби то перевірив інформацію і сказав, що все добре, можна погоджуватись і працювати за запропонованою схемою. Я довірився. Ніби все було добре і був дохід. Через декілька днів мені подзвонили з того ж псевдобанку без назви і сказали, що для того, щоб забрати свої кошти, мені необхідно погасити сумму наданого ними кредиту власними коштами, а покищо мій рахунок заблоковано для виводу. У разі непогашення обіцяли передати мою справу до регулюючих органів, яких теж не назвали (крім суду), а зароблені кошти будуть повернені на торгові рахунки.

Я взяв кредит у банку і погасив дану суму (3000 доларів). Ситуація врегулювалась. Подав заявку в NYSE24 на виведення коштів. Через два дні під час роботи якимось чином підлаштували так, ніби то я ввів неправильні дані і втратив всі гроші, але сказали, що можна повернути, тільки треба поповнити рахунок на 5000 доларів. Таких грошей в мене не було, і брокер сказав погодитись на новий кредит від “банку-партнера”, мені треба лише половина коштів, а половину він дасть. Під впливом емоцій і страху я погодився. Потім ніби то під час перевірки банком було виявлено, що ми з брокером NYSE24 домовились і мене звинуватили в шахрайстві. Щоб врегулювати дану ситуацію, необхідно було внести іншу половину коштів за власний рахунок. Взяв ще один кредит і погасив.

Після того як запитав, чи врегульована ситуація, мені сказали, що я можу вивести свої кошти. Після подачі заявки на виведення, через декілька днів, мені сказали, що треба оплатити ще штраф у розмірі 2000 доларів. Напозичався і знову оплатив. Знову подав заявку на виведення. І знову відмова. Треба ще оплатити комісію брокера 750 доларів. Після оплати знову подав заявку на виведення. Гроші з рахунку пропали, але мені на карту не вийшли. Після запитання де кошти, мені відповіли, що гроші пішли на банк-кореспондент, але щоб їх отримати, необхідно проплатити комісію банку у сумі 1900 доларів.

Коли попросив надати інформацію про банк і пред`явити документи чи докази, мені було відмовлено під виглядом того, що це внутрішні документи і розголошувати вони їх не можуть. Таким чином ніяких грошей і безліч непосильних боргів. Отакі заробітки з шахраями NYSE24.COM

 

Вас ошукали шахраї – псевдо-брокери форексу?
Обнулили рахунок, не виводять гроші, вимагають сплатити “комісії” та “податки” за можливість виведення коштів?
Звертайтеся до нас за допомогою у поверненні через процедуру чарджбек.
ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ
Наші контакти:
Україна, м. Київ, вул. Черняховського, 29
+38 (098) 694-08-07
+38 (098) 588-38-38
[email protected]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.