Що робити, якщо транзакції брокеру йшли на рахунки ФОП, ТОВ або через крипто-обмінники?

брокери-шахраї

Шахраї, які залучають жертв у свої схеми – профі. Це справа їхнього життя і вони відточують своє ремесло вдень і вночі. Вони розумні, верткі і добре розбираються у тонкощах своєї професії, як будь-який лікар або юрист. Вони також досить підковані у сфері банківського права та електронної комерції.

Як це не сумно, але останнім часом вони навчилися обходити чарджбек. Багато шахрайських форекс-платформ стали проводити банківські транзакції в обхід міжнародних платіжних систем. Вони почали використовувати для поповнення “депозиту трейдера” різні платіжні “прокладки” у вигляді: підставних громадян, численних ФОПів і ТОВ, а також кріптовалютних інтернет-обмінників і навіть громадських організацій!

Ось деякі з цих фінансових прокладок шахраїв, які потрапили в наше поле зору:

Кузьменко Є.Б., Бучма Ю.В., ТОВ “Бета”, ФОП Герасько М.О., Коптєва Лілія, Балакірєв С.І., Овчарова С.І., ФОП Дудого М.П., ТОВ “ЮКРЕЙНІАН ІТ ГРУП”, Іваненко Д.С., ФОП Тимошенко В.В., ГО “Ми – це Україна”.

Що робити, якщо гроші “на поповнення торгового рахунку” переводилися через ці та інші схожі “прокладки”?

фопиМи змушені визнати, що повернення коштів за процедурою чарджбек в таких випадках практично неможливе. Справа в тому, що всі перераховані транзакції проводяться звичайним банківським переказом на рахунки фізичних і юридичних осіб без будь-якої участі міжнародних платіжних систем. Якщо карта трейдера була використана для операцій купівлі криптовалюти на інтернет-обмінниках, такі операції також є безвідзивними і їх не можна оскаржити в міжнародних платіжних системах.

Єдиний вихід – звернутися до Департаменту кіберполіції із заявою про злочин щодо шахрайських дій псевдоброкерів.

Контакти Департаменту кіберполіції Національної поліції України:
Адреса: вул. Бориспільська,19, м. Київ, 02093, Україна
Сайт: cyberpolice.gov.ua
тел: 0800-505-170
e-mail: callcenter@cyberpolice.gov.ua

У той же час, орієнтація в системі кримінального правосуддя може бути важкою і заплутаною для багатьох потерпілих.

Тут багато що залежить від професіоналізму співробітників поліції і зусиль жертв кібершахрайства. Ми знаємо, що підрозділи Національної поліції багатьох областей України неохоче порушують кримінальні справи, часто посилаючись на відсутність ознак злочину і наявність цивільно-правових відносин між трейдером та форекс-платформами. Тому, жертви змушені докладати певних зусиль, щоб впливати на бездіяльність співробітників поліції необхідними клопотаннями і скаргами.

Якщо ви хочете поборотися за свої гроші шляхом порушення кримінальної справи щодо шахраїв або вже намагалися зробити це, але вам відмовили або у вас недостатньо сил, терпіння і часу, щоб брати участь в цих процесах, ми готові надати юридичну допомогу потерпілим від кіберзлочинів.

Для цього ми розробили пакет юридичної допомоги потерпілому. У пакет входять наступні послуги:

1.Консультації з питань кримінального переслідування осіб, причетних до вчинення шахрайства;

2.Підготовка доказів;

3. Складання обґрунтованої та вмотивованої заяви про скоєний злочин;

4. Складання скарг до суду в разі бездіяльності співробітників поліції;

5. Оскарження відмови в порушенні кримінальної справи.

У разі порушення кримінальної справи ми допоможемо  правильно скласти та  подавати необхідні клопотання в процесі досудового слідства.

Вартість пакету послуг становить 8000 грн. Умови надання послуг будуть описані в договорі.

Багато жертв шахраїв запитують нас про гарантії повернення грошей, викрадених шахраями. Ми не можемо обіцяти швидких повернень за допомогою правоохоронної системи України. Ви повинні розуміти, що українське правосуддя недосконале. І що будь-яке правосуддя вимагає часу. Це тривала рутинна робота, що потребує спеціальних знань та досвіду з боку юристів, адвокатів, експертів, слідчих, а також вимагає вашого терпіння. Справа може тривати протягом багатьох років, перш ніж злочинці будуть встановлені. Це залежить від професіоналізму слідчих і від зусиль жертв шахрайства.

Пам’ятайте!

псевдо-брокериШахрайство можна і потрібно припиняти. У вас вкрали більше, ніж гроші, у вас вкрали впевненість в собі і почуття власної гідності. До таких втрат не можна ставитися легковажно.

Як цього домогтися?

Потрібно, щоб кожен випадок шахрайства реєструвався та розслідувався! Поки ви не дієте, шахраї сміються над своїми жертвами. Вони будуть і далі продовжувати це робити, поки ви мовчите. Пам’ятайте: мовчання – найкращий посібник шахрайства. А гласність разом з ефективним розслідуванням – найлютіший ворог шахраїв.

В даний момент у нас є кілька кейсів в роботі, але всі вони знаходяться в процесі і говорити про результати поки передчасно.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД:


  Вас ошукали шахраї - псевдо-брокери форексу?
  Обнулили рахунок, не виводять гроші, вимагають сплатити "комісії" та "податки" за можливість виведення коштів?
  Звертайтеся до нас за допомогою у поверненні через процедуру чарджбек.
  ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ
  Наші контакти:
  Україна, м. Київ, вул. Черняховського, 29
  +38 (098) 694-08-07
  +38 (098) 588-38-38
  info@chargeback-ukraine.com

  2 коментаря “Що робити, якщо транзакції брокеру йшли на рахунки ФОП, ТОВ або через крипто-обмінники?

  1. Олег Відповідь

   Компания Траст м капитал мошенники в частности менеджеры Роман борович Роман Бессонов нагрели на 180.000 и придумывают всё новые и новые платежи

   • chargeback_ua Автор записуВідповідь

    Здравствуйте, Олег!
    Свяжитесь с нами для уточнения деталей по телефону 098 694 08 07 либо оставьте здесь в комментариях свой номер телефона. Если вас обманул брокер, то есть вероятность вернуть потерянные деньги.

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.