UBK Markets – шахраї обманюють під виглядом брокера форексу

Cauvo CapitalВаріантів інвестиційних афер, стає все більше і бальше. Шахраї впроваджують нові способи обману користувачів. Вони стали виступати в ролі клону  чужого форекс бізнесу, який незаконно використовує реквізити легальної компанії. Мета такого клонування – виглядати як законна компанія, щоб обдурити інвесторів, які нічого не підозрюють про підміну.

Нещодавно нам стало відомо,що анонімні шахраї  використовують бренд кіпрського форекс брокера  UBK Markets на клонованому сайті. Так сайт клон ubkmarketsethlink.on.fleek.co, намагається видати себе за корпоративний сайт регульованого кіпрського форекс-брокера. Ми натрапили на кілька схожих по стилю шахрайських сайтів, які використовують брендинг і логотип UBK Markets: https://ubkmarkets.info,https://www.ubk-markets.com та https://ubkmarketscom.n4.biz.

Як  відбувається обман?

Шахраї надають своїм жертвам  посилання на сайт-клон  ubkmarketsethlink.on.fleek.co (можуть також бути й інші домени). Сайт-клон  являє собою повністю скопійовані сторінки  з  оригінального сайту брокера ubkmarkets.com. Виявилося,що цю аферу з фальшивим сайтом ubkmarketsethlink.on.fleek.co організували шахраї,причетні до іншого форекс-лохотрону під назвою amerom.de.

Як тільки довірливий користувач проходить реєстрацію на сайті-клоні  ubkmarketsethlink.on.fleek.co шахраї змушують його перейти на інший домен, trading.ubkplatform.com, де нібито знаходиться торгова платформа брокераUBK Markets :

юбк маркетс шахраї

Доменне ім’я ubkplatform.com було зареєстроване наприкінці 2023 року:

юбк маркетс развод

Насправді, це не торгова форма,а муляж, який лише імітує торгівлю. Програмне запезпечення може налаштовуватися шахраями так, щоби жертва завжди втрачала гроші, а будь який ордер аферисти можуть закрити так, щоб він був збитковим. Жертву постійно провокують на поповнення “балансу” під різними приводами, використовуючи різні психологічні прийоми. Коли нарешті “трейдер” намагається вивести хоча б якісь гроші, що залишились на балансі, шахраї надсилають йому  підроблений лист від імені Національного Банку України, у якому повідомляють, що для успішного зарахування коштів на карту необхідна “довідка за формою 8300“.  Довідка звісно  платна і коштує 1000 USD.

ubk markets шахраї

Форма 8300 дійсно існує. Тільки не для українців, а для громадян Сполучених Штатів Америки. Вона подається резидентами-американцями, але не до, а після отримання коштів понад 10 000 USD. І за цю форма не треба нічого платити. Шахраї дуже тонко знущаються над своїми жертвами, змушуючи їх вірити таким примітивним фальшивкам.

Чому шахраї видають себе за брокера UBK Markets? Бо цей брокер працює досить давно і відносно нього немає негативних відгуків. 

ubkmarketsethlink.on.fleek.co – очевидний клон UBK Markets, який містить посилання на ліцензію, що о належить законному брокеру.

 

юбк маркетс злодії

Як стверджується на сайті, зареєстрована компанія UBK Markets Ltd 2011 року, а 2012-го отримала “ліцензію на ведення брокерської діяльності № 186/12, видану CySEC (Кіпрською комісією з цінних паперів і бірж)”.

ubk markets ліцензія

Дійсно, на сайті Кіпрського регулятора є інформація, що компанія UBK Markets Ltd має ліцензію, узгоджений домен – www.ubkmarkets.com, а ніякі не ubkmarketsethlink.on.fleek.co та ubkplatform.com. Знаходиться оригінальна компанія ЮБК Маркетс за адресою: 67, Spyrou Kyprianou Avenue, Kyriakides Business Center, 2nd Floor, CY-4003 Limassol.

Незважаючи на те, що брокер UBK Markets має Кіпрську ліцензію, в Україні він не може просувати свої послуги, оскільки не отримував відповідного дозволу від місцевого фінансового регулятора, НКЦПФР. Таким чином, співпраця цього брокера з трейдерами-українцями не є легітимною в правовому полі України.

Не торгуйте з брокерами, які намагаються представити себе кимось, ким вони не є, – це один із вірних способів бути обдуреними. Якщо ви стали жертвою фейкового псевдо-брокера, що видає себе за UBK Markets, і не знаєте, як вивести або повернути гроші, отримайте консультацію,  ЗАПОВНИВШИ ФОРМУ  або зверніться за контактами, що вказані нижче.

Вас ошукали шахраї - псевдо-брокери форексу?
Обнулили рахунок, не виводять гроші, вимагають сплатити "комісії" та "податки" за можливість виведення коштів?
Звертайтеся до нас за допомогою у поверненні через процедуру чарджбек.
ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ
Наші контакти:
Україна, м. Київ, вул. Черняховського, 29
+38 (098) 694-08-07
+38 (098) 588-38-38
info@chargeback-ukraine.com

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.