Як вивести або повернути гроші з LBLV – відгуки про шахраїв

LBLV – інвестуйте з кращими…шахраями

Сьогодні зробимо огляд та знайдемо реальні відгуки про Lblv – шахрайський scam сервіс, що називає себе брокером, з офіційним сайтом lblv.com (також є на домені lblv.ru). ЛБЛВ пропонує “інвестувати з кращими”. На сайті шахраїв на самому видному місці красується фото зі знаменитим футболістом Рональдіньо, що тримає в руках смартфон з логотипом LBLV на екрані. Дуже сумнівно, що пан Роналду ді Асіс Морейра, володар “Золотого м’яча”, інвестує свої кошти подібним шахраям. І взагалі, чи знає він, що рекламує шахрайський сайт? Не для багатьох секрет, що деякі зірки спорту та інші медійні особи за гроші будуть рекламувати що-завгодно.

Рональдіньо рекламує шахраїв з лблв
“Торгувати” лблв пропонують валютними парами, акціями, індексами та сировинними товарами. Загалом, усим, чим тільки можна. Головне, щоб “трейдер” вносив депозити, та почастіше. А мінімальний депозит у них досить солідний – 5000 USD. Хоча, є інформація, що для заманювання клієнта дозволяються і набагато дрібніші депозити – кілька сотень доларів. Всі брокери-шахраї добре знають прийом, при якому після першого платежу, навіть найдрібнішого, продовжувати доїти клієнтів їм вже набагато простіше.

Мільйони задоволених трейдерів

При подальшому вивченні сайту lblv бачимо “цифри, які говорять самі за себе”. А говорять вони про майже 2,5 тисячі співробітників, майже 100 тисяч трейдерів, півтори тисячі активів на світових ринках і майже чотири десятки офісів на 5 континентах.

лблв розвод на 5 континентах

Ці цифри – не більше ніж порожній рекламний текст, нічим не підкріплений. В якості офісу вказано тільки адресу LBLV Ltd. на офшорних Сейшелах – Suite C, Orion complex, Palm Street, Victoria, Mahe, Seychelles. Решта “офісів” – це, мабуть, розрізнені кол-центри переважно в країнах колишнього Союзу, де діяльність подібних шахраїв практично безкарна.

Управляючі контори лохотрону з Сейшел

Згідно з інформацією в підвалі сайту, процесиногові операції клієнтів здійснюються таким собі Quant Financial OÜ Registered address at Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Laeva tn 2,10111.

Також на сайті є інформація, що діяльність даного брокера регулюється Financial Services Authority (“FSA”), з ліцензією за номером SD016. Ймовірно, речення складене таким чином, щоб клієнт подумав, що FSA – це той самий грізний Британський регулятор. Однак, зазначена ліцензія при спробі перевірити її на сайті FSA не знаходиться.

фейкова ліцензія лблв

Не всі ж знають, що цих фса декілька, є такий і на Сейшелах, за місцем реєстрації управляючої компанії даного лохотрону. Але його правильне скорочення SFSA, що він там регулює і як, не зовсім зрозуміло. Або ж ця організація взагалі функціонує лише для виду.

Авторитетні “партнери”

Йдемо далі, партнери LBVL. Картинки з логотипами відомих організацій, деякі доволі авторитетні.

брехня лблв про партнерів
Але в чому полягає це партнерство і чи існує воно? Наприклад, інші шахраї, Unitmarkets вказували на своєму сайті, що є володарями різних премій з виставок, проте на ділі виявилося, що ці виставки навіть не чули про подібного брокера, не кажучи вже за видачу будь-яких нагород.

Чудодійний сертифікат

Навіть таку буденну зараз річ, як наявність сертифіката ssl, шахраї з lblv видали як свій незаперечний плюс.

брехня лблв про сертифікат
Насправді, ssl необхідний на сайтах, де можлива передача персональних даних користувачів – від реєстрації до проведення оплат. Так що це не особиста чеснота власників лохотрона lblv, а сучасна стандартна вимога до подібних сайтів з передачею особистої інформації.

КЦПФР попереджає…

Комісія з цінних паперів та фондового ринку України на сторінці офіційно попереджає потенційних інвесторів, що проект Lblv.com має всі ознаки фіктивності. Тобто, лблв в Україні на державному рівні визнано шахраями.

Є деякі так звані сайти відгуків про брокерів, наприклад, finance-seed, good-finance.pro, seed-broker.com та інші, де Лблв має нібито позитивні відгуки, нібито від реальних трейдерів. Але, ці сайти також фіктивні, зроблені самими брокерами, щоби у видачі гуглу створити шахраям імідж солідних брокерів. Це теж шахрайське маніпулювання громадською думкою.

Реальні відгуки про лохотрон LBLV

На закінчення торкнемося відгуків про lblv, які залишають про них вдячні трейдери:

відгук про лблв

Деякі сайти відгуків в Інтернеті помітили незвичайну активність коментаторів щодо брокера lblv і закономірно викрили шахраїв у спробі накрутити собі позитивний рейтинг.

Як видно з усього сказаного, ЛБЛВ – це навіть не форекс-кухня, а звичайнісінький нахабний лохотрон. Як вважають деякі експерти, власниками даного скам-проекту є особи, що причетні до видатних раніше псевдо-брокерів Hqbroker та Trade12.

Ви стали жертвою LBLV.COM або іншого брокера-шахрая?
НЕ ВИВОДЯТЬ ГРОШІ? Обнулили РАХУНОК? ЗВЕРТАЙТЕСЯ, МИ ДОПОМОЖЕМО з процедурою chargeback!
+38 (098) 694-08-07
+38 (098) 588-38-38

1 коментар “Як вивести або повернути гроші з LBLV – відгуки про шахраїв

  1. Андрій Відповідь

    lblv – нахабні шахраї. Якщо віддасте їм гроші – повертати вони вам нічого не збираються. Тільки за допомогою процедури чарджбек, інших шляхів нема

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.