Відгуки про компанію ТОВ “Чарджбек Україна”

На цій сторінці ми зібрали відгуки про компанію ТОВ “Чарджбек Україна”. Опротестування  платежів, проведених на користь брокерів-шахраїв – непроста задача в умовах українських реалій. Більшість банків відмовляються виконувати регламенти міжнародних платіжних систем: Visa та Mastercard. Вони як правило відправляють своїх клієнтів, держателей карток, що постраждали від брокерів, до правоохоронних органів. Щоб “проштовхнути” чарджбек та змусити банк виконувати обов’язки, потрібно прикласти неабиякі засилля. Знання, досвід та злагоджена команда ТОВ “Чарджбек Україна” допомагають постраждалим від шахрайських дій псевдо-брокерів форексу здійснювати успішні повернення  втрачених коштів.

У мережі інтернет також достатньо  шахраїв та самозванців, що лише імітують діяльність по поверненню коштів. Наприклад, такі, як traders-chargeback.com.ua та chargeback.center.

ТОВ “Чарджбек Україна” займається юридичною практикою з 1995 року.

Код ЄДРПОУ 23054381 Основний вид діяльності – 69.10 Діяльність у сфері права

 [email protected]

Місцезнажодження: Україна, м. Київ, вул. Черняховського, 29, оф. 5.

Двадцятирічний досвід та наявність фізичного офісу в Україні для компанії по поверненню коштів (чарджбеку) є важливою ознакою того, що компанія надає реальні послуги.

Наприклад, сайт chargeback.center не має контактних даних взагалі, а ФОП Абзалов, що керує сайтом traders-chargeback.com.ua, має реєстраційну адресу  квартири у Мукачевому, де фізично не знаходиться.  Основний вид  його діяльності 63.99 Надання інших інформаційних послуг,що  не має ніякого відношення до надання юридичних послуг.

Ваша відзив дуже важливий  для нас та інших користувачів. Поділіться своєю думкою і допоможіть іншим вибрати нас!

Ознайомитись з відгуками реальних клієнтів про компанію ТОВ “Чарджбек Україна” можна за посиланнями: №1, №2, №3, №4

10 комментариев “Відгуки про компанію ТОВ “Чарджбек Україна”

 1. Людмила Ответ

  Поделюсь своей историей. Я потеряла 9300 долларов из-за мошенников Kiexo. Ночами не спала и судорожно искала способы как вернуть деньги. Много перелопатила информации в интернете, пока не узнала про возможность возврата через банковский чарджбек. Звонила в разные компании, но осталовилась почему -то на “Чарджбек-Украина”. Пока общалась с ними и передавала документы на изучение , то уже почувствовала определенную уверенность в том, что есть шанс вернуть часть потеряных денег. За четыре месяца мне на карты вернули ВСЕ ДЕНЬГИ!! Мне повезло, что я связалась именно с компанией “Чарджбек-Украина”. Там оказалась действительно опытная и профессиональная команда . Однозначно рекомендую!

 2. Ярослав Т Ответ

  Компания “Чарджбек Украина” помогла мне вернуть крупную сумму денег,которые были присвоены мошенниками из лжеброкера TradersHome. Профессиональный подход сотрудника “Чарджбек Украина” при подготовке документов и сразу предпринятые действия позволили вернуть большую часть потерянных денег. Рекомендую, компания заслуживает доверия.

 3. Людмила Ответ

  Дякую всім команді ТОВ “CHARGEBACK UKRAINE ” за їхню працю, наполеглевість і навіть в такий тяжкий для нашої країни час вони завжди були на зв’язку. Я мама в декреці вирішила знайти додатковий заробіток в інтернеті і потрапила на брокерську фірму шахраїв. Вложила всі свої збереження і одного дня мій торговий рахунок заблокували і я втратила всі свої кошти. На той час я була відчаї і вже не розраховувала отримати свої кошти, але мій чоловік мені сказав що є можливість повернути кошти і показав мені сайт ТОВ” Чарджбек Україна” я зателефонувала, і була приємно вражена, тому що це компанія яка дійсно допомогла мені вернути кошти на які я вже не сподівалася. Всім рекомендую звертатися в це ТОВ, тому що там дійсно вам допоможуть. Дякую всій команді за працю .??????

 4. Тарас Ответ

  Коротко. Працюють професійні юристи, повернуто 95% суми. Рекомендую!

 5. Andrii Markitan Ответ

  Ребята профессионалы в своём деле! Другие люди отказались брать в работу чардж бэк по компании vlom.com. Успешно вернули средства в количестве 2400$ Спасибо большое вам за помощь, пострадавшие от махинаций недобросовестных брокеров, можете смело обращаться в эту компанию, по сути все равно вы не чего не потеряете!

 6. Наталія Ответ

  Дуже задоволена роботою професіоналів “Чарджбек”, всі аргументи в документах підготовлені чітко, якісно і результат говорить сам за себе, мені повернули гроші в повному обсязі. Це дуже приємно, що є такі люди, які допомагають. Дякую всій команді за вдалу роботу!

 7. Дарина Ответ

  Надзвичайно вдячна компанії ТОВ “Чарджбек Україна”. Коли вже надія на повернення коштів від “LimeFX” майже мене покинула, я знайшла цю команду професіоналів. Дуже вдячна Оксані за її наполеглевість, підтримку, за такі відпрацьовані об’єми роботи, і найголовніше вдячна за результат – повернені кошти. Вдячна Олександру за таку команду крутих спеціалістів. Дякую, що у такий складний час ви допомагаєте людям! Процвітання вам і стабільності!

 8. Тетяна Ответ

  Дуже вдячна компанії ТОВ “Чарджбек Україна”. Я насправді і не очікувала, що отримаю назад свої гроші. Але підкупили відгуки, які були на сайті. Трохи були сумніви , тому що всі позитивні. Але тепер я розумію чому. Вони дійсно професіонали. Дуже чітко координували роботу. Подяка Олександру, який організував таку сильну команду. І головне, це результат. Банк повернув кошти від “LimeFX Всім дуже дякую за пророблену роботу.

 9. Тетяна Ответ

  Дуже вдячна компанії ТОВ “Чарджбек Україна”. Я насправді і не очікувала, що отримаю назад свої гроші. Але підкупили відгуки, які були на сайті. Трохи були сумніви , тому що всі позитивні. Але тепер я розумію чому. Вони дійсно професіонали. Дуже чітко координували роботу. Подяка Олександру, який організував таку сильну команду. І головне, це результат. Банк повернув кошти від “LimeFX” . Всім дуже дякую за пророблену роботу.

 10. Віталій Панчук Ответ

  Компанія GHARGEBACK допомогла мені повернути 500 доларів від аферистів lime fx .Я щиро вдячний їхні праці а також можу тільки порекомдувати їх як професійних спеціалістів які гарно проконсультують і розкладуть все по полочках .Дякую вам ))

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.