Як повернути гроші з Ester Holdings – відгуки про брокера-шахрая

Шахрайський проект Ester Holdings з сайтом esterholdings.com працює на ринку шахрайства з 2016 року, успішно обманюючи “трейдерів” з різних країн. Сам домен esterholdings.com зареєстрований ще у 2015 році. Дані про власників, як і завжди в подібних випадках, приховані. Шахраям нема чого розкривати себе, це не в їхніх інтересах, тому вони використовують сервіс-прокладку domainsbyproxy, який вказує у whois свої власні реєстраційні дані.

Сайт брокера Ester доступний на наступних мовах: англійська, російська, чеська та українська. Що характерно, переклад українською досить якісний, навіть “документація”, договір і регламент котирування доступні у перекладі. Це говорить про те, що шахраї з Ester Holdings відповідально підійшли до справи обману “трейдерів” саме з України.

В якості контактів вказано телефон з кодом Швейцарії, +414 350 808 42 та email [email protected]. Швейцарська адреса, Bahnhofstrasse 23, Zürich 8001, Switzerland, – вказана в якості кореспондентської адреси. Відкриваємо карти Google і бачимо, що за цією адресою розташований житловий будинок з літнім кафе на першому поверсі.

Люди відпочивають і не підозрюють, що на цю адресу злітається кореспонденція “флагману у формуванні та підтримці високих стандартів роботи для всього фінансового ринку”, як зазначено на сайті шахраїв Ester.

Скріншот з сайту esterholdings.com

Примітно, що раніше в якості адреси для кореспонденції вказувалася кіпрська адреса. Але, Швейцарська мабуть виглядає солідніше.

Новини на сайті брокера Ester не оновлювалися з лютого 2022 року, з моменту нападу рашистів на Україну.

Управляється лохотрон Ester Holdings наступними компаніями:

Ester Holdings Inc.,
Govant Building PO BOX 1276 Port Vila, Vanuatu,
is incorporated under registered number #40158 authorized by Vanuatu Financial Services Commission, license number #40158.

Ester Holdings Inc.,
Geneva Place, Waterfront Drive, P.O. Box 3469, Road Town, Tortola, British Virgin Islands is incorporated
under registered number 1849446.

Офіційний представник Ester Holdings Inc. в Європейському союзі C-Related Services OÜ, компанія, зареєстрована в Естонії, під номером: 14139084 Юридична адреси: Pae street, 25 suit 47, 11414 Tallinn, Estonia.:

Як бачимо, шахраї не вигадували нічого нового, – офшори Вануату, Британські Віргінські острови і представництво в Естонії. Естонським правоохоронцям не завадило б звернути свій погляд на це “представництво” лохотрона Ester.

Крім усього іншого, проект Ester Holdings пропонує різного роду співпрацю для всіх бажаючих:

  • агентську програму для залучення клієнтів, коли партнер приводить клієнта, шахраї з Ester обіцяють йому золоті гори, розводять на гроші і діляться з тим, хто довірливого “трейдера” привів. Хоча, враховуючи, що всі шахраї дуже жадібні, партнер теж може залишитися ні з чим;
  • франчайзинг – це коли можна відкрити офіс з логотипом лохотрона Естер в своєму регіоні або місті. Судячи з того, що немає ніякої інформації про відкриті в якості франшизи офіси, бажаючих зв’язуватися з шахраями так і не знайшлося за 6 років роботи.

Ніяких згадок про ліцензування діяльності брокера Ester Holdings на сайті немає. Є лише згадка, що “*жителі та громадяни Туреччини, Японії, Канади та Великобританії не можуть користуватися послугами сайту“. Дивно, що вони забули згадати жителів і громадян США. Невже, шахраї з Ester настільки хоробрі, що не бояться розводити американців?

Власники лохотрону esterholdings.com подбали про репутацію і розмістили купу примітивних проплачених статей з хвалами проекту на різних маргінальних сайтах новин, переважно українських. Крім того, вони попрацювали над позитивними відгуками, також примітивними, якими завалили різного роду сайти відгуків. Але, якщо добре пошукати, то можна знайти і реальні відгуки тих, кого шахраї з Ester розвели на гроші:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.