Як повернути гроші з Cancri Jewelry (Канкрі Джевелрі)?

Жителі України дедалі частіше стають жертвами різних шахраїв.  При цьому, шахрайство відбувається не на рівні особистих контактів, а здійснюється через мережу Інтернет. Шахрайські компанії заманюють інвесторів високою прибутковістю на сумнівних угодах через фіктивні компанії. Як правило, особи, що стоять за ними знаходяться в тіні.

Багато хто цікавиться компанією Cancri Jewelry, зокрема її походженням і діяльністю, чи є ця діяльність реальним бізнесом чи це чисто шахрайство. Людей, які вклали гроші в цей проєкт, цікавить питання: як повернути гроші. У цій статті ми постараємося розповісти все, що вам хотілося дізнатися про цю компанію.

Компанія Cancri Jewelry заявляє, що є “найбільшим ювелірним магазином у Європі та Азії” і пропонує кешбек при купівлі золотих прикрас з діамантамиу своїй мережі ювелірних магазинів.

Свої послуги компанія просувала через безліч сайтів. Примітним для всіх сайтів Cancri Jewelry є те, що жоден з них не містить інформації про юридично відповідальних осіб проєкту (власників або керівника компанії).

Cancri Jewelry: Хто  за ним стоїть?

Відповісти на це запитання буде досить складно, оскільки “продавці ювелірних виробів” Cancri роблять усе можливе, щоб приховати це від інвесторів. Організатори керують безліччю веб-сайтів з одним і тим самим наповненням. Багато сайтів швидко розміщуються в Інтернеті і так само швидко зникають.

Пов’язані з Cancri Jewelry сайти:

іhttps://cancri.jewelry/ru (активний)

https://cancri.club/ (активний)

https://cancri-jewelry.net (наразі неактивний)
https://cancrijewelry.net (наразі неактивний)
https://cancri-jewelry.com (наразі неактивний)
https://cancri-jewelry.site (наразі неактивний)
https://cancrijewelry.diamonds (наразі неактивний)

З’ясувалося, що більшість доменів перерахованих сайтів було придбано у ТОВ “Хостинг Україна”, а справжні власники перерахованих доменів приховані завдяки сервісу анонімізації. З усього цього ми можемо зробити висновок, що проєктом Cancri Jewelry керували громадяни України.

На своєму веб-сайті компанія вказує турецьку адресу як штаб-квартиру компанії.

У рекламних роликах Cancri Jewelry також присутні кадри цієї будівлі:

Усі рекламні відеоролики Cancri Jewelry зняті російською мовою за участю російськомовних акторів.

Для залучення нових клієнтів Cancri Jewelry розміщувала рекламу в соціальних мережах, завантажувала рекламні відеоролики на відеохостингах Youtube і Vimeo. З тим самим наміром було організовано партнерську програму, щоб спонукати діючих учасників інтенсивно просувати продукцію Cancri.

Як і слід було очікувати, для інвесторів все завершилося обманом. Ніхто з учасників проекту не отримав ні придбаних ювелірних виробів, ні обіцяного кешбеку. Гроші пішли прямо в кишені шахраїв і в цьому немає нічого незвичайного.

У червні 2022 року кілька турецьких інтернет-ЗМІ повідомили, що ювелірна компанія під назвою “Cancri Jewelery”, що має філії в 5 провінціях Туреччини, обдурила 110 000 осіб і зникла.

Стверджувалося, що ще 2021 року компанія проводила презентації в 5-зіркових готелях Туреччини і в такий спосіб завойовувала довіру клієнтів. Компанія орендувала приміщення в різних магазинах і встановили вивіски зі своїм брендом.

Саїд Альсалла, який працював в одній із філій компанії, сказав: “Магазин відкрився на початку січня.  Ми не бачили фактичного власника магазину. А їхніх менеджерів ми бачили лише кілька разів. Зазначивши, що день відкриття був дуже видовищним, Алсалла сказав: “На відкритті була жива музика і повітряні кулі. Там були їхні менеджери.

Деякі інвестори вклали в компанію понад 6 млн доларів, а отримували від компанії щомісячну суму кешбеку лише в сумі 20-25 тис. турецьких лір. Майже 100 000 осіб, які були втягнуті в шахрайську схему, втратили понад 100 мільйонів доларів. Філії компанії стали закриватися одна за одною. Процес звернення стягнення на активи компанії почався влітку 2022 року щодо філії компанії в Ізмітському районі Коджаелі. Інші філії компанії також почали поступово закриватися.

 

Українці, які інвестували в компанію і були ошукані, намагалися достукатися до турецької влади, але безуспішно. Деякі з них висловлювали свої претензії на сайтах відгуків і в соціальних мережах.

Що робити інвесторам, ошуканим Cancri Jewelry? Як повернути свої гроші?  Чи є реальні перспективи, що інвестори отримають назад гроші, які вони вклали в Cancri Jewelry?

Якщо ви стали жертвою Cancri Jewelry і хочете дізнатися, чи можете ви повернути свої гроші, зателефонуйте за номером:

+38 098 694 0807

або заповніть цю форму:


    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.