Майже тисячі вкладників фінансової піраміди B2B Jewelry повернули гроші

Майже тисячі вкладників фінансової піраміди B2B Jewelry повернули гроші

Повернення грошей постраждалим від шахраїв відбулося в Казахстані. Що раніше постраждалі від рук шахраїв казахстанці звернуться до правоохоронних органів, то вищий шанс, що їм повернуть гроші, зазначили в Агентстві з фінансового моніторингу РК.

Ошуканим вкладникам міжнародної фінпіраміди B2B Jewelry повернули 660 млн тенге, повідомив на брифінгу в СЦК керівник управління Агентства з фінансового моніторингу РК Омірсерік Тажмаганбетов.

“871 потерпілому відшкодували суму понад 660 млн тенге, що в середньому виходить по 750 тисяч тенге кожному”, – сказав Омірсерік Тажмаганбетов.

Що раніше постраждалі від дій фінпірамід казахстанці звернуться до правоохоронних органів, то більше шансів, що їм відшкодують збитки, пояснив він.
В2В Jewerly є міжнародною фінансовою пірамідою. За словами Тажмаганбетова, стосовно двох організаторів цієї піраміди додатково порушили кримінальні справи за фактами керівництва та участі в транснаціональній організованій групі. Іноземці, які створили піраміду, залучили 11,3 млрд тенге від 10 200 вкладників. Одного з організаторів минулого року було засуджено до 6 років і 8 місяців позбавлення волі.
“Інший підозрюваний – Олександр Гонта – у грудні 2022 року за нашим запитом затриманий Інтерполом в Іспанії, наразі розглядають питання про його екстрадицію до Казахстану”, – розповів представник АФМ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.