Шахрайство від VLOM.COM – як повернути гроші з псевдо-брокера

ШАХРАЇ VLOM.COM

VLOM.COM – шахрайський scam проект, що називає себе брокером. Це ще один лохотрон, головне завдання якого – виманювати гроші у довірливих людей.

Як і у всіх подібних шахрайських проектах, розводили з VLOM.COM продзвонюють базу потенційних жертв і пропонують добре заробити, практично нічого не роблячи. Потрібно лише поповнювати депозит – і через короткий час гроші поллються рікою.
Згідно з інформацією з сайту, “компанія Vlom не співпрацює і не надає послуг громадянам / жителям Ірану, Сирії, США та/або Північної Кореї”.

Зате з радістю підгортає гроші українців.

ФАЛЬШИВІ ВІДГУКИ

В інтернеті практично неможливо зустріти негативу щодо цього псевдо-брокера. Десятки смітників, які називають себе оглядовими сайтами і рейтингами форекс-брокерів, публікують проплачені схвальні коментарі про VLOM.COM.

Їх абсолютно не цікавить, що, начитавшись цієї брехні, довірливі користувачі інтернету понесуть свої гроші шахраям з ВЛОМ. Їх цікавить тільки власна нажива – адже шахраї щедро платять за розміщення позитивних фальшивих відгуків про себе.

СТАРИЙ НОВИЙ ДОМЕН

Особливо іронічно звучить у даному випадку сама назва домену – ВЛОМ. Шахраї нахабно “вламують” своїх клієнтів на солідні суми.
Домен vlom.com спочатку зареєстрований ще 2001 році.

Однак, це зовсім не означає, що весь цей час на ньому розміщувався сайт брокера VLOM. Згідно зліпків з вебархіву, псевдо-брокери там осіли приблизно в середині 2020 року. А сама компашка зареєстрована в улюбленому шахрайськими брокерами офшорі – Сант Вінсенті і Гренадинах, на острові в Карибському морі: – Vlom Ltd. is registered and operates as a financial investment firm under the laws of St. Vincent and the Grenadines with registered address at St. Vincent, Ratho Mill, VC0000 Kingstown, Saint Vincent and the Grenadines, and registration number #25468BC2019. Останні цифри в реєстраційному номері говорять про рік створення – 2019.

НЕЗРОЗУМІЛІ НАГОРОДИ

На головній сайту VLOM розміщено згадування, що це найкращий брокер 2020 року. Також там опубліковано фото якоїсь нібито премії і посилання на незрозумілий сайт atozmarkets.com.

Це якась жалюгідна подоба investing.com із заявками на авторитетність. Насправді – це черговий смітник, створений самими брокерами, сателіт, покликаний вразити довірливих “трейдерів”.

СОТНІ ТИСЯЧ ТРЕЙДЕРІВ?

У досягненнях на сайті зазначено, що у vlom 300 тисяч трейдерів по всьому світу.

Шахраї звичайно були б раді такій кількості жертв, але цифра явно завищена. В кілька сотень тисяч разів. Як говорив Геббельс, “чим жахливіше брехня, тим охочіше в неї повірять”.

ЛІЦЕНЗІЯ? НАВІЩО КОЗІ БАЯН

Реєстрація на Сант Вінсенті і Гренадинах має на увазі, що ліцензія на здійснення брокерської діяльності за межами даної держави не є обов’язковою. Вона їм і не потрібна – шахраї з vlom розводять російськомовних трейдерів з України, Росії та інших країн колишнього Союзу.

А що ж говорить український регулятор з приводу влом?

Зрозуміло, ніякої ліцензії на здійснення брокерської діяльності в Україні у цих шахраїв немає і не може бути. Крім того, Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку застерігає українців від будь-якої співпраці з vlom.com

ЯК ПОВЕРНУТИ ГРОШІ ЗІ VLOM.COM

На жаль, для деяких наших громадян дані застереження вже запізнилися – вони встигли повестися на красиві казки шахраїв і добровільно передали їм свої гроші. У нас є в роботі кілька клієнтів, які постраждали від дій шахраїв з VLOM.COM. Крім того, є кілька повернень за допомогою процедури чарджбек з ВЛОМ.КОМ. Подивитися їх можна тут https://chargeback-ukraine.com/?s=vlom

Вас ошукали шахраї - псевдо-брокери форексу?
Обнулили рахунок, не виводять гроші, вимагають сплатити "комісії" та "податки" за можливість виведення коштів?
Звертайтеся до нас за допомогою у поверненні через процедуру чарджбек.
ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ
Наші контакти:
Україна, м. Київ, вул. Черняховського, 29
+38 (098) 694-08-07
+38 (098) 588-38-38
info@chargeback-ukraine.com

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.