Як повернути гроші з Amerom.de. Відгуки про шахраїв.

Псевдо-брокер Amerom.de – відносно свіжий лохотрон, представники якого дурять у тому числі і українських “трейдерів”. Заявки на chargeback від ошуканих шахраями Amerom людей з’явилися не так давно, проте їх кількість говорить про серйозну працю зловмисників по базах власників карт банків України.

Деякі ознаки, наприклад використання мерчанта “ownrwallet.com Tallinn” при прийомі платежів від жертв, вказує на взаємозв’язок з шахрайськими “брокерами” Mono Trade та Privat Trade. Також, вказаних шахраїв з ошукувачами Amerom-у об’єднує такий же нахабний стиль спілкування зі своїми жертвами та використання чудо-робота Quantum System.

Згідно інформації на сайті, управляється scam проект Amerom компанією CAS Markets Ltd., що зареєстрована в офшорі за адресою: Suite 305, Griffith Corporate Centre, Beachmont, P. O. Box 1510, Kingstown Saint Vincent and the Grenadines. А обробкою платежів займається інша компанія, Zroyal Deposits LTD, розташована нібито на Кіпрі: HE 404367, registered address: Kadmou,2 WISDOM TOWER, Flat/Office 201 Agios Andreas, 1105, Nicosia, Cyprus. Директором та секретарем у ній є Олександр Снегол.

Власники Amerom незпроста вибрали доменну зону Німеччини .de, це вирогідно зроблено з наступних мотивів: по-перше, по доменній зоні .de не видається інформація даних whois про власників, реєстрантів та час реєстрації); по-друге, шахраї намагаються вразити довірливих жертв сайтом на німецькому домені. На інтернет-сторінці історії Amerom – байки шахраїв про те, що Амером нібито працює аж з 1982 року та регулюється Bundesanstalt für Finanzdienstleistungsaufsicht (Федеральне управління фінансового нагляду Німеччини) і навіть має ліцензію цього органу під номером BaFin/32/451/175/TS.

Звичайно, німці не тільки не видавали ніяких ліцензій, але й навіть не чули про “авторитетного брокера” з далеких островів Вінсент та Гренадіни. Проте, “трейдери” вірять, поки в них не видурять всі гроші до копійки. Нахаби з Amerom пропонують своїм клієнтам влазити у борги та навіть пропонували одній з жертв продати квартиру, щоб вона продовжила заносити їм гроші.

Як і у всіх інших псевдо-брокерів, коли “трейдер” заводить мову про виведення зароблених роботом Quantum System баришів, риторика шахраїв з Amerom-у відразу змінюється. На цьому етапі у переговори вступають більш досвідчені “консультанти”, які намагаються розвести на “комісії” відомих банків для можливості виведення, “податки” і тому подібну туфту. Деяким жертвам навіть розповідають про те, що комісію потрібно заплатити НБУ – Національному банку України. Який, як відомо, займається тим, що регулює діяльність комерційних банків держави, а не збирає комісії за виведення з лохотронів по типу Amerom.de.

Своїм клієнтам Amerom пропонують нібито довірче управління капіталом, для цього потрібно просто вносити гроші, а “керуючий активами” за допомогою робота Quantum System цілодобово заробляють надприбутки для довірливих любителів швидких і легких заробітків. Безумовно, це зухвалий обман і ніяких торгів ніхто не веде, як і не збирається повертати гроші “трейдерам”.

На своєму сайті Amerom зазначає, що “не надає свої послуги жителям США, Канади, Сирії, Ірану, Північної Кореї та Японії, а також іншим регіонам, де послуги не можуть бути надані у зв’язку з чинними обмеженнями в законодавстві”. Але це не заважає шахраям обдирати гаманці українців, де регулятор – Національна комісія з фондового ринку та цінних паперів не вказує, що діяльність Amerom.de, так само як і його керуючої компанії, CAS Markets Ltd., є ліцензованою та законною на території України.

Додано 15.10.2020: Ми отримали відповідь від НКЦПФР, яку вона направила нашим інформаційним партнерам:

Таким чином, ми маємо офіційне підтвердження того, що діяльність CAS Markets Ltd., так само як і його проектулохотрону Amerom.de, на території України є незаконною.

Немає сенсу обговорювати правила для клієнтів, розташовані на шахрайському сервісі amerom.de, оскільки це типовий для подібних лохотронів набір юридично нікчемних умов, де “брокер” завжди правий, а у “трейдера” – тільки зобов’язання і відповідальність.

Для більшої переконливості, аферисти з amerom “страхують” угоди своїх “трейдерів” в American International Group (AIG) – міжнародній страховій та фінансовій корпорації, що діє більш, ніж в 80 країнах світу, та є одним зі світових лідерів в області особистого і майнового страхування. Смішно, але клієнти amerom вірять в ці небилиці з фейковими печатками.

Крім усього іншого, amerom ще має так званий окремий продажник, – Золоті угоди (zolotye-sdelki.com), де красиво, за всіма канонами маркетингу, обіцяно всім бажаючим “стабільно заробляти по $300 – $500 в день”.

Нижче наводимо опис, як через “Золоті угоди” заманюють довірливих користувачів в свої мережі шахраї з амером (орфографія та пунктуація збережені):

“1.Першим комунікатором від “золотих угод” зателефонувала і назвалася Веронікою – тел. +380445026841 коментувала, що майданчик з білоруським персоналом знаходиться на Б. Хмельницького в офісі ” Леонардо»
Після реєстрації та внесення 300 дол. США 26.08.2019 передзвонив Єгор Литвинов, представився керуючим ризиками і що мені пощастило, так, як у нього 6 років роботи і сильні команди для новачків …(листування додається) обіцяв ” своїх не залишати»…

2.Листування з керуючим ризиками є. ЛИТВИНОВ (нижче по тексту, тел. +380922221624; представився, що плащадка європейська і їх філія в Сербії і теж переїхали на ПМЖ з Білорусії)
Після ряду операцій з періоду з 26.08 2020 по 16.09.2020, підписання: договору з управління індивідуальним інвестиційним портфелем, договору страхування, і т. д…. 16.09.2020 він попросив, що для вдалого прибутку необхідно потрапити в колективну угоду і для цього потрібно довнести 600 дол. США. Я пішла на зустріч і погодилася з умовою обов’язковою можливістю виведення коштів на наступний день так, як вони були відкладені. Він сказав нічого хвилюватися, що ця угода не в рамках договору, а колективна і на наступний день буде можливість вивести 4500, 0 дол. США.
3.17.09.2020-це на наступний ДЕНЬ, на мої електронні звернення, як “у НАС результати” угоди … відповідь Я не отримала. Але цього ж дня 17.09.20202 передзвонив якийсь Михайло Костенко [email protected] (тел.+380443922003), оголосив, що Єгор Литвинов поїхав на довго до Німеччини і потім розмова вів у Тоні колектора з вимаганням довнести 13 тис. дол., продати квартиру, взяти кредит, інакше рахунок буде заморожений і проданий з усіма коштами на аукціоні. Або покласти 700 євро на рахунок депозитної скриньки для можливості виведення моїх коштів через Національний банк України.”

Amerom має навіть партнерську програму, зі щедрими комісійними:

Не сумніваємося, що всіх партнерів, які ризикнули привести їм клієнтів для подальшого ошукання, amerom так само кине, як і приведених тими трейдерів.

На завершення, наведемо декілька відгуків реальних клієнтів amerom.de, вже постраждалих від цього лохотрона:

Нижче ми бачимо, як якийсь Михайло Костенко (ім’я та прізвище безумовно фейкові) розводить жертву на 700 євро. Він нібито розірвав договір і заморозив рахунок. А щоб клієнтка була поступливішою, поставив дедлайн, – через тиждень її рахунок відправлять на якийсь аукціон, ймовірно, щоб продати.

Ще одну жертву намагається таким же безсоромним чином, та ж істота під псевдонімом Комаров, розвести на сотні євро. При цьому воно прекрасно розуміє, що видурює останні гроші у пенсіонерки…

 Ви стали жертвою AMEROM.DE або іншого брокера-шахрая?
НЕ ВИВОДЯТЬ ГРОШІ? Обнулили РАХУНОК? ЗВЕРТАЙТЕСЯ, МИ ДОПОМОЖЕМО!
+38 (098) 694-08-07
+38 (098) 588-38-38

24 комментария “Як повернути гроші з Amerom.de. Відгуки про шахраїв.

 1. Сергій Ответ

  Для тих, хто вже попав на лохотрон trading amerom.de!!!
  Сьогодні вичислив хто такий Михаил Костенко, он же Владимир Комаров. В телефонному довіднику ці номери підписані як Сергей Кравченко!
  Правоохоронним органам слід було б зацікавитись цією особою.
  Доречі, телефон, указаний на сторінці амером трейдинг(+446586598588) привів мене на сторінку Ameritrades та Mono Trade.

 2. Галина Ответ

  Добрий день. Я стала теж жертвою даних мошенніків. Що потрібно для повернення хоча б частини грошей.

 3. Сергей Ответ

  Здравствуйте. Попался на чюдо робота 06.10.2020 перевёл c привата 275гр в 11:37 потом с моно 7131гр списание O*ONP.15.236 в 11:59.

 4. Сергей Ответ

  Есть ли какой-то алгоритм как вывести деньги с амером.
  И что делать звонят спрашивают почему ещё не дал паспортные данные?

  • chargeback Автор записиОтвет

   Для понимания, какова вероятность чарджбека из amerom в вашем случае, пришлите выписки по транзакциям в пользу брокера на email: [email protected]

  • chargeback_ua Автор записиОтвет

   Здравствуйте! Пришлите выписки по транзакциям в пользу брокера на [email protected]

  • chargeback_ua Автор записиОтвет

   Для понимания, какова вероятность чарджбека из amerom в вашем случае, пришлите выписки по транзакциям в пользу брокера на email: [email protected]

 5. Дмитро Ответ

  Добрый день. Мене так само обманули. 6500 дол. Помогите пожалуйста вернуть деньги

  • chargeback_ua Автор записиОтвет

   Для понимания, какова вероятность чарджбека из amerom в вашем случае, пришлите выписки по транзакциям в пользу брокера на email: [email protected]

 6. Остап Ответ

  Плмогите, пожалуйста
  вернуть деньги.

  • Андрей Ответ

   Та же ситуация. У меня вытянули много денег. Если есть возможность вернуть. Буду признателен

   • chargeback_ua Автор записиОтвет

    Для понимания, какова вероятность чарджбека из amerom в вашем случае, пришлите выписки по транзакциям в пользу брокера на email: [email protected] Или перезвоните нам по тел. 38 098 694 08 07

 7. Леонид Ответ

  Меня обманули в Амером на 1000 долларов (две транзакции по 500). Тем, кого обманули, как и меня, просмотреть свои транзакции по счетам. Высока вероятность, что деньги были перечислены в пользу ФОП (частных предпринимателей). Их данные можно с легкостью пробить по ИНН, использовав реестр Министерства юстиции. Итак, в моем случае деньги поступили на счета:
  1. Тимошенко Валерій Владиславович
  Адрес прописки: Дніпропетровська обл., місто Жовті Води, б.Свободи, будинок 56, квартира 60
  ИНН: 2134107358
  Контактный номер: +38(096)-169-48-79
  2. Петрунько Микола Володимирович
  Сумська обл., Середино-Будський р-н, місто Середина-Буда, вул. Ярмаркова, будинок 2
  ИНН: 3355603991
  Контактный номер: +38(066)-925-53-31
  Сейчас им направлены иски в суд. Тем не менее, высока вероятность, что они причастны к обману и других пользователей.

 8. Ярослава Ответ

  Мене обманули на Amerom. de Видурили 10500 доларів, обіцяють повернути але для уього потрібно перевести ще 500 доларів. Допоможіть повернути кошти.

  • chargeback_ua Автор записиОтвет

   Ярослава, оставьте свой номер телефона или перезвоните нам по тел. 098 694 08 07 для уточнения деталей.

 9. Светлана Ответ

  Здравствуйте! Помогите вернуть деньги!

  • chargeback_ua Автор записиОтвет

   Здравствуйте! Оставьте свой номер телефона или перезвоните нам по тел. 098 694 08 07 для уточнения деталей.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.