Повернути гроші з NYSE24.COM – шахрайського сервісу та лохотрону

NYSE24.COM – черговий лохотрон

Лохотрон NYSE 24, на доменах nyse24.com та nyse24.pro, – це черговий псевдо-брокер, самозваний лідер на фінансовому та фондовому ринках. Схема розводу у скам-проекту NYSE 24 стандартна для подібних лохотронів: гучні заяви про світове лідерство, найвигідніші умови торгівлі, обіцянки про швидке виведення коштів і якісне професійне обслуговування. А мета у шахраїв проста і банальна, – навішавши красивої локшини на вуха доосвідченого “трейдера”, видурити у нього все до останньої копійки, а в багатьох випадках і зовсім загнати у величезні борги. Шахраї NYSE 24 зареєстрували домен nyse24.com – 11.03.2020, а nyse24.pro – 15.07.2020. Дані про власників цих доменів, як завжди у таких випадках, приховані.

Обман російськомовних трейдерів

Схема обману від NYSE 24 спрямована на клієнтів, які проживають на території колишнього Союзу. Особливу увагу лохотрон приділяє україномовним трейдерам, у зв’язку з чим додав на сайт українську мовну версію і начебто прямий телефонний зв’язок з Києвом. Але ці телефони – IP телефонія, фейкові номери, з яких телефонують по інтернет-з’єднанню. Насправді ж, розводять українців шахраї НІСЕ 24, що сидять в колцентрах Росії або наприклад Грузії чи Азербайджану, а волоцюги з українських колцентрів розводять трейдерів — не українців. Таким чином, вони намагаються убезпечити себе від переслідування правоохоронців тієї країни, де знаходяться, — процедура видачі державі з потерпілими складна і не особливо цікава місцевій (мі)поліції.

Лондон, Київ? Ні, Ангілья!

У розділі “Про нас” шахраї НІСЕ розмістили інформацію про своє місцезнаходження в солідній британській юрисдикції, а також телефони для зв’язку: +380445062692 (Україна, Київ) і +442038076344 (Великобританія, Лондон).

Однак, довірливим трейдерам потрібно бути гранично уважними, тому що послуги надаються від імені британської компанії NYSE 24 LIMITED (юридична адреса відповідає вказаному на сайті: 25 Gresham St, London EC2V 7HN, Great Britain), яка дійсно зареєстрована у Великобританії 13 березня 2020 року, вид діяльності — УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВИМИ РИНКАМИ.

Але надавати фінансові послуги на території Великобританії NYSE 24 LIMITED не має права, оскільки Ліцензія фінансового регулятора — Управління з фінансового регулювання і нагляду (FCA), у неї відсутня.

Керівник компанії NYSE 24 LIMITED Володимир Косогов 1982 року народження за національністю росіянин точно знає про довірливість своїх співгромадян.

Однак, в правилах цього нахабного лохотрона зазначено, що клієнт погоджується на вирішення всіх суперечок в судах острова Ангільї, — самоврядної заморської території Великобританії з населенням 18 тисяч осіб. Цікаво, багато ошуканих “трейдерів” зможуть подати до суду Ангільї або знайти там собі адвоката для представництва в ангільській Феміді?

ЛІЦЕНЗІЯ НА обман ТРЕЙДЕРІВ ЗА СТАНДАРТАМИ ISO

У розділі “Ліцензія” лохотрон розмістив свідоцтво про реєстрацію компанії, яке вказує виключно на те, що NYSE 24 LIMITED має місце бути в списку компаній Великобританії. Але це не дає права обманщикам заявляти про причетність до біржової торгівлі на світових фінансових ринках і вести ліцензовані види діяльності. Свідоцтво про реєстрацію компанії – це як свідоцтво про народження дитини. Тільки після отримання паспорта (для брокерських компаній — Ліцензія фінансового регулятора) з’являється можливість здійснювати юридично значущі дії на фондових і фінансових ринках. Гучні фрази, вселяючі довіру словосполучення про “стандарт ISO 17442, розроблений Міжнародною організацією зі стандартизації (ISO) та  про міжнародний довідник, який істотно підвищує прозорість на світовому ринку”, заманюють довірливих трейдерів.

Солідний БРОКЕР на дешевому хостингу

На шахрайство від NYSE 24 вказує і використання безкоштовного конструктора сайтів на сервісі ucoz.ru. Солідна брокерська компанія з Лондона не буде використовувати безкоштовний конструктор сайтів.

Генеральний  ̶ш̶а̶х̶р̶а̶й̶  директор NYSE24 

Генеральний директор Володимир Косогов особисто продовжує заманювати наївних співвітчизників в лапи персональних аналітиків лохотрона NYSE 24.

Відгуки про лохотрон NYSE24 

Негативні відгуки про шарашкину конторі — NYSE 24, не вберігають від розводу на гроші легковірних трейдерів. Простори інтернету рясніють розповідями постраждалих від неправомірних дій псевдо-аналітиків сервісу NYSE 24.

Як повернути гроші з NYSE24.COM

Якщо удача від вас відвернулася і прийшло усвідомлення та розуміння того, що вас розвели і ви стали жертвою шахраїв з NYSE 24, – не втрачайте надії на торжество справедливості. Наша компанія із задоволенням допоможе вам у битві за праву справу – повернення коштів з брокера-шахрая NYSE 24.COM.

Читайте також: Відгук трейдера про лохотрон NYSE24.COM

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.