Як зрозуміти, що форекс-брокер – шахрай? Поширені ознаки.

На цій сторінці сайту ви дізнаєтеся як уникнути обману і що робити, якщо ви постраждали від брокерів-шахраїв.

Торгівля через сайти форекс платформ є надто ризиковим способом отримання прибутку. В першу чергу це пов’язано з тим, що попит народжує пропозицію, чим більше громадян вирішують стати трейдерами, тим більше з’являється в Інтернеті пропозицій від форекс-брокерів-шахраїв.

Важливо відразу відзначити, що чесні брокери ніколи не стануть вам надзвонювати, оскільки до них клієнти звертаються добровільно, на відміну від брокерів-шахраїв, які використовують “злиті” бази персональних даних. Отже, часті та наполегливі телефонні дзвінки з пропозицією отримання прибутку-це вірна ознака того, що ви зв’язалися з шахраями.

На офіційному сайті форекс-брокера ви не можете знайти детальну інформацію про нього: немає даних про реєстрацію представництва цього брокера в Україні, немає даних про власників компанії або її керівника. Якщо цих даних на сайті брокера не має, то можна підозрювати його в шахрайській діяльності. Чесний брокер, на відміну від шахрая, вкаже на своєму офіційному сайті усі необхідні дані: починаючи від імені керівника і закінчуючи всіма необхідними ліцензіями. В той же час у брокера-шахрая немає ліцензії Національної комісії з цінних паперів і фондовому ринку, а також від інших регуляторів як в Україні так і за місцем реєстрації форекс-брокера.

Досить часто брокери-шахраї відверто обманюють клієнтів, просто підробляючи ліцензії. Важливо також розуміти, якщо брокер зареєстрований за кордоном, особливо на території острівних офшорних країн, то найімовірніше, що він переказує зібрані з українських горе-трейдерів кошти на офшорні рахунки.

Обдурив брокер: як діяти далі?

Якщо ж ви все-таки втратили гроші у брокера-шахрая, то завчасно засмучуватися не варто. Найбільш ефективним методом, що дозволяє вивести втрачений внесок від такого роду шахрая, є чарджбек.

Що таке chargeback (чарджбек) і як з його допомогою повернути гроші від брокера-шахрая?

Чарджбек-це система, яка встановлена міжнародними платіжними системами для того, щоб мати можливість оскаржити транзакції, з якими не згоден клієнт. Причини для цього можуть бути різними: Ви замовили і оплатили товар, який вам не доставили, Ви оплатили товар, але отримали інший і т.п. Але якщо розглядати чарджбек з точки зору боротьби з брокерами-шахраями, то ми можемо виділити наступні його особливості.

Причини для використання процедури чарджбек, якщо вас обманув форекс-брокер:

  • брокер-шахрай відмовляється повертати ваші гроші;
  • брокер-шахрай заблокував ваш доступ в особистий кабінет;
  • брокер-шахрай змушує вас внести ще більше грошей (на сплату податків чи комісій);
  • брокер-шахрай злив ваш депозит і не виходить з вами на зв’язок;

Якщо грамотно скласти заяву і подати його в міжнародну платіжну систему через банк, то можна домогтися повернення своїх коштів. Якщо ви не знаєте, що з себе представляє ця процедура, радимо звертатися до спеціалістів. Вони можуть вам допомогти, якщо ви не пропустили строків для процедури chargeback (чарджбек). Заява на ініціювання чарджбек-диспуту направляється через банк-емітент в платіжну систему англійською мовою і повинна містити всі необхідні дані, які передбачені правилами міжнародних платіжних систем. На жаль, дана процедура містить безліч підводних каменів і особливостей, з якими юридично непідковані громадяни ніколи раніше не стикалися. Якщо ви стали жертвою брокера-шахрая, найбільш грамотним рішенням буде звернення за допомогою до спеціалізованої юридичної компанії, яка практикує у цій сфері.

Якщо ви вважаєте, що стали жертвою брокера-шахрая і не знаєте, куди звертатися за допомогою і як повернути свої гроші, то ми пропонуємо вам зв’язатися з нашими фахівцями. Вони мають багаторічний досвід у сфері врегулювання конфліктів, пов’язаних з виведенням грошей від брокерів-шахраїв. Поставити запитання, а також отримати безкоштовну юридичну консультацію ви можете за телефонами:

+38 098 694 0807

+38 063 648 4496

або скористатися формою заявки на нашому сайті. Ми зв’яжемося з вами якомога швидко.

При зверненні до Чарджбек-Україна, наші фахівці нададуть необхідну допомогу з тим щоб ініціювати процедуру поворотного платежу (чарджбек). Тут вам також підготують необхідні документи в банк для успішного виведення грошей від брокера, який вас обманув.

1 коментар “Як зрозуміти, що форекс-брокер – шахрай? Поширені ознаки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.