Як повернути гроші з брокера форексу, якщо ви за кордоном?

Як повернути гроші з брокера форексу, якщо ви за кордоном?

Нас часто питають, чи допоможете ви повернути гроші з брокера форексу, якщо клієнт біженець та знаходиться не в Україні, а за кордоном?

Відповідаємо. Повернути гроші з будь-якого шахрайського проекту – псевдо-брокера форексу, накшталт Cauvo Capital, UBK Markets, Axe Capital, btqink.com та багатьох інших можливо, незважаючи на країну вашого нинішнього місцезнаходження, будь то Україна, Польща, Чехія, Словаччина, Німеччина, Іспанія, Болгарія, Італія, Румунія, Нідерланди, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Франція, Велика Британія тощо.

Але, важливе не країна, де ви зараз проживаєте, а наступні фактори:

1. Яким чином ви переказували гроші шахраям. Якщо ви здійснювали платежі через інтернет з вказанням номеру картки, строку її використання та CVV коду, то такі транзакції підпадають під правила МПС Visa та Mastercard щодо повернення завдяки процедурі чарджбек. У такому випадку ми зможемо допомогти вам.

Якщо ви здійснювали SWIFT перекази, або перекази з картки на картку іншої особи, або передавали гроші готівкою чи через усілякі біржі криптовалют та обмінники, – такі дії під процедуру chargeback не підпадають. Повернути кошти у таких випадках дуже важко, і зробити це можно лише за допомогою правоохоронних органів.

2. Якщо ви навіть здійснювали так звані поповнення депозиту на сайті брокерів-шахраїв за допомогою інтернет-шлюзів, важливим моментом є також те, карткою якого банку ви це робили. Наприклад, деякі українські банки, зокрема Приватбанк, ОТП банк, Райфайзен банк Аваль саботують процедуру чарджбек. У нас є всі підстави підозрювати, що деякі співробітники згаданих банків підкуплені представниками брокерів-шахраїв. Інтернет-шахрайство – дуже велика індустрія з обертами у десятки мільйонів доларів щомісячно. Підкупити посадову особу у нинішніх реаліях – завдання просте. Нажаль. Проте, вище керівництво цих банків дотримується політики так званої кругової поруки. На даний час ми та наші партнери займаємося кримінальними та цивільними провадженнями щодо свавілля згаданих банківських установ та їх менеджменту.

Якщо ви здіснювали “поповнення” депозитів фейковим брокерам картками країн Євросоюзу або Великої Британії, у такому випадку перше, що вам потрібно – зробити та надіслати виписки по таким транзакціям нам на e-mail [email protected] або TELEGRAM з вказанням адреси сайту псевдо-брокера та загальної суми втрат. Всі консультації наших спеціалістів бескоштовні.

Максимальний термін з дати проведення транзакції, коли є можливість повернути гроші за допомогою процедури чарджбек – 540 днів з моменту її здійснення. Так прописано правилами Візи та Мастеркарду.

Також, нас часто запитують, чи можна здійснити процедуру чарджбек самостійно, без нашої допомоги, щоби не платити за послуги? Звісно, можна. За майже 6 років роботи саме в даній галузі (chargeback) ми зтикалися з різноманітним спектром клієнтів. Були і дуже самовпевнені, і дуже розумні, і навіть такі, що намагалися обдурити нас, намагаючись не сплатити за надані послуги. Загальна практика показує, що такі сумні випадки закінчуються негативно лише для тих, хто уявив себе занадто мудрим після того, як його розвели нікчемні шахраї, що імітують торги на міжбанківських біржах.

Як правило, звертаючись до банку-емітента, постраждалі розповідають одну історію, про шахраїв та шахрайство. Але, процедура чарджбек чітко юридично визначена. Не маючи відповідних знань та досвіду, подібні намагання самостійно подати на процедуру чарджбек закінчуються відмовою. На це є багато причин. Якщо би наші знання та досвід не мали значення та цінності при поверненнях грошей від брокерів-шахраїв, то нам нічого би було робити на даному ринку взагалі.

У якості аналогії можна привести приклад: коли у пацієнта після відмороження почала відніматися та чорніти кінцівка, він може лікуватися самостійно, пити відвари, аспірин, знеболюючі препарати, сходити до знахарів, але, при ознаках гангрени допомогти може лише  кваліфікований хірург. Якщо згаяти час, то страшні наслідки – не за горами. Так і в юридичній практиці, якщо довірятися різного роду доморощеним порадникам з інтернет-форумів або іншим ноунейм-фахівцям з різного роду сайтів, що не мають посилань на реальних власників, – остаточна та безповоротня втрата грошей горе-трейдерами – майже стовідсоткова.

Крім того, в інтернеті засилля шахраїв, особливо у ркламі Гугл, які обіцяють повернути втрачені кошти за 24-72 години, або через “вирішення питань через МПС, кіберполіцію, ескроу-рахунки” тощо. Це – ті ж самі шахраї, що розводять на торгах. Вони, маючи дані жертв, самі можуть телефонувати та пропонувати послуги повернення. Щоби саботувати можливість чарджбеку. Для довідки: процедура чарджбек як правило триває від 45 до 120 днів. Обіцянки повернути гроші за 3 години або 3 дні – зухвале шахрайство.

Ми без хибної скромності можемо стверджувати, що за всі роки нашої діяльності на ринку чарджбеку допомогли повернути нашим клієнтам, які довірилися нам, більш ніж 3 мільйони доларів США.

1 комментарий “Як повернути гроші з брокера форексу, якщо ви за кордоном?

  1. Валерій Ответ

    UBK market не можу забрати гроші ніхто не відповідає на звонкі служби підтримки немає .короче розвод на гроші

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.