Cauvo Capital – чи має брокер ліцензію у Польщі?

Cauvo Capital - чи має брокер ліцензію у Польщі?

Наш користувач, що зараз проживає у Польщі, запитав, чи є Cauvo Capital ліцензійованим брокером на території цієї європейської держави, а також інших країн, таких, як, Чехія, Німеччина, Молдова, Франція, Словаччина, Болгарія, Словенія, Україна, Молдова, Казахстан, Узбекистан тощо?

Відповідаємо:

Псевдо-брокер Cauvo Capital, сайт якого розташований за адресою www.cauvocapital.com – це зухвалий шахрайський проект. Зазначена у підвалі сайту нібито ліцензія, видана компанії, що має назву Cauvo Brokerage Mauritius LTD, буцімто Комісією з фінансових послуг (FSC) Маврикія, не є достатньою підставою стверджувати, що така ліцензія надана для брокерської діяльності. У ній не вказано навіть доменне ім’я cauvocapital.com, тобто її видано незрозуміло кому і незрозуміло для яких цілей. Взаємозв’язок компанії Cauvo Brokerage Mauritius LTD та доменого ім’я нічим не підтверджено, з таким же самим успіхом можна наголошувати, що сайтом володіє компанія Tesla або Майкрософт.

Відкрити в Маврикії компанію зі схожим словом, що є у назві домену, або купити готову і зареєструвати під неї домен – справа елементарна. Головне, що будь-яка ліцензія, навіть така, що дає право на здійснення якоїсь діяльності регулятором держави Маврикій (знаходиться у Індійському океані), навіть брокерської, не поширюється на будь-які інші юрисдикції.

Слід зазначити, що Cauvo Capital – це свого роду наслідувач та правонаступник шахрайської діяльності іншого проекту, що мав назву BTG Capital. Детальніше ознайомитися з доказами цього можна наприклад, тут. У 2022 році BTG Capital було внесено до чорного списку НКЦПФР, фінансового регулятора України.

На початку 2023 року стосовно зловмисників, – організаторів лохотрону BTG Capital в Україні було порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 190 КК України (шахрайство, що вчинене за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому).

На сьогодні, на сайті фінансового регулятора Польщі немає жодних згадок про наявність ліцензування для компаній, що мають у своїй назві слово “Cauvo“. Якби ці шахраї якимось дивовижним чином і отримали ліцензії польського або іншого регулятора країн Європейського континента регулятора, вони б вивісили це у себе на сайті на самому найвиднішому місці.

Таким чином, відповідаючи на питання користувача, резюмуємо: Cauvo Capital не має ліцензій для здійснення брокерської діяльності на території Польщі.

Ознайомитися з поверненнями грошей нашим клієнтам з БТГ і Кауво Капітал ви можете тут.

З питань повернення грошей з брокера Cauvocapital звертайтеся за такими контактами:

+38 (067) 911-56-53

TELEGRAM

Вас ошукали шахраї - псевдо-брокери форексу?
Обнулили рахунок, не виводять гроші, вимагають сплатити "комісії" та "податки" за можливість виведення коштів?
Звертайтеся до нас за допомогою у поверненні через процедуру чарджбек.
ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ
Наші контакти:
Україна, м. Київ, вул. Черняховського, 29
+38 (098) 694-08-07
info@chargeback-ukraine.com

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.