AGlobalTrade – як вивести гроші з брокера-шахрая?

Проект AGlobalTrade з сайтом aglobaltrade.com позиціонує себе як міжнародний брокер форексу з власною торгівельною платформою для  персональних комп’ютерах та мобільних пристроях. Аглобалтрейд стверджує, що всіляко дотримується принципів прозорості та професіоналізму, та прагне стати надійним інвестиційним партнером для своїх клієнтів. На сайті брокер пропонує  низку торгових інструментів, зокрема валюти, акції, сировина, індекси, цифрові валюти тощо.

AGlobalTrade - брокер - шахрай

Однак, усі ці заявлені брокером переваги AGlobalTrade не відміняють того факту, що вам доводиться мати справу не з легальним бізнесом, а з банальним шахрайством, яке замасковане під легальний бізнес.

AGlobalTrade.com – шахрайство?

Насправді AGlobalTrade – це псевдо-брокер, який не виводить гроші своїм “клієнтам”, а просто краде їх. Спроба вивести гроші з неліцензованих  брокерів, таких як AGlobalTrade, Cauvo Capital, Kiexo – справа дуже непроста.

Ситуація  особливо ускладнюється, якщо трейдера обманом змусили прийняти заохочувальний бонус. У цьому випадку від трейдера буде потрібно виконати завідомо нездійсненні вимоги щодо мінімального обсягу торгівлі, встановлені з явним наміром не допустити можливості виведення грошей. Саме тому брокер отримав безліч скарг через те, що не давав їм можливості вивести кошти через наявність бонусів.

До того ж, AGlobalTrade веде свою діяльність у якості інвестиційного брокера, незаконно на території України, Польщі, Чехії, Німеччини, Іспанії та інших країн.

Ось попередження фінансового регулятора НКЦПФР України щодо брокера Аглобалтрейд:

Попередження про шахрайство Аглобалтрейд

Цей брокер також потрапив у “чорний список”Міжнародної організації комісій з цінних паперів IOSCO:

Aglobaltrade - попередження
“Трейдери” повинні усвідомити, що вони не матимуть права на відшкодування за програмою компенсації інвесторам, якщо ведуть роботу з неліцензованою компанією.

Після розгляду перерахованих вище матеріалів стає зрозуміло, що  AGlobalTrade – це не що інше, як сумнівний проєкт, що потрапив в поле зору регулюючих органів за ознаками шахрайства.

Сумнівні брокери з Коморських островів

 Чому слід остерігатися офшорних брокерських компаній і банків, які надають фінансові послуги та мають ліцензію  Коморських островів. Останнім часом зростає кількість брокерів, які нібито перебувають під регулювальним контролем Mwali International Services Authority (MISA) на острові Мохелі, який входить до Союзу Коморських Островів. Взаємодія з цими організаціями пов’язана із серйозними правовими та фінансовими наслідками. Їх пропозиція високого і неоподаткованого   прибутку може здатися привабливою, але ставить під загрозу безпеку ваших грошей. Як стверджують низка європейських а також африканських ЗМІ, (наприклад, L’ÉCHO DU SUD), так зване Управління міжнародних послуг Мвалі (MISA) є фіктивною і невизнаною організацією, яка стверджує, що видає банківські та брокерські ліцензії.

Особи, які стоять за цією сумнівною організацією, створили фальшивий сайт mwaliregistrar.com, який, на перший погляд, виглядає досить переконливо. На ньому розміщено реєстр брокерів, які отримали ліцензії MISA. Однак, цей реєстр брокерів – фіктивний і завів в оману багатьох наївних трейдерів. Насправді регулятором Коморських островів є Центральний банк Союзу Коморських островів. У своєму прес-релізі  він детально розвінчав цю аферу з банківськими та брокерськими ліцензіями.

Прес-реліз про аглобалтрейд

Проте, багато людей досі продовжують потрапляти в цю пастку.

Чому внутрішня торгова платформа?

Торгова платформа AGlobalTrade – внутрішня, вона навіть неозброєним оком здається доволі примітивною, якщо порівнювати з найпопулярнішою торговою платформою – MetaTrader5. Серед шахрайських сайтів-брокерів на ринку форекс поширене використання власної торговельної платформи, оскільки це дає їм змогу легко маніпулювати торговими угодами. Як правило, платформа відключається в періоди високої волатильності, що призводить до збитків. Усе це викликає серйозні питання про стабільність і надійність платформи, особливо під час критичних рухів ринку. Відключення в такі моменти можуть бути навмисною тактикою для маніпулювання угодами на користь брокера-шахрая.

внутрішня торгова платформа аглобалтрейд

Як повернути гроші з AGlobalTrade?

Платіжні картки Visa і Mastercard входять до числа методів поповнення депозиту брокера AGlobalTrade. Однак майте на увазі, що для шахрайських сайтів-брокерів стало трендом вимагати  проводити “поповнення депозиту” через криптобіржі або шляхом переказу з картки на картку. Гроші по таким транзакціям  не підлягають поверненню в рамках процедури чарджбек, Це передбачено правилами Міжнародних платіжних систем.

І навпаки, якщо щось піде не так після того, як ви поповните  депозит традиційним способом, наприклад, за допомогою банківських карток через сайт брокера, у вас є можливість повернути гроші. Якщо ви вже зіткнулися з нерегульованими брокером-шахраєм, таким як AGlobalTrade, процедура чарджбек дає шанси на повернення грошей. Але  для цього необхідно правильно оформити  диспутну форму разом з  супровідною документацію для ініціювання  процедури чарджбек у банку, що випустив платіжну картку.

Вас ошукали шахраї – псевдо-брокери форексу?
Обнулили рахунок, не виводять гроші, вимагають сплатити “комісії” та “податки” за можливість виведення коштів?
Звертайтеся до нас за допомогою у поверненні через процедуру чарджбек.
ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ
Наші контакти:
Україна, м. Київ, вул. Черняховського, 29
+38 (098) 694-08-07
+38 (073) 088-90-70
[email protected]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.