Чарджбек проти форекс-брокерів. Підводні камені.

Перелік можливих перешкод.

З якими проблемами можна зіткнутися, ініціюючи повернення грошей від брокерів шахраїв?

Відмова в розгляді справи банком-емітентом.

Ошукані трейдери, намагаючись відновити справедливість, починають прочісувати велику кількість рекомендацій, де не зовсім компетентні “фахівці «радять в поле підстав для повернення грошей вказувати просто – “шахрайство”. Такі заяви часто відхиляються банками, тому що останні не володіють повноваженнями для розслідування протиправних дій. Щоб все було правильно, потрібно вивчити клієнтську угоду з брокером і з’ясувати які саме послуги не були надані неякісно і як їх грамотно це оформити.Заява на чарджбек та інші документи, що додаються, піддаються перекладу на англійську мову. Для оскарження транзакції необхідна грамотна аргументація. Потрібен постійний зв’язок з банком і регулюючими організаціями. Окремо потрібно зауважити, що працівників претензійних підрозділів банків необхідно постійно «поправляти», оскільки оскаржити платіж можна протягом 540 днів з моменту проведення транзакції. Також потрібно весь час стежити, щоб вони не допустили помилки під час чарджбек-диспуту. Процедура чарджбек активно використовуватися стала відносно недавно, тому не всі банківські менеджери досить компетентні.

В процесі проведення чарджбек-диспуту часто виникає потреба додаткових документів. До них відносяться різні претензії, заяви в різні інстанції, скріншоти.

У рідкісних випадках потрібно відправити офіційну заяву в адресу брокерської компанії або її мерчанта.

Також слід бути готовим до протидії від брокера-спробі затягнути процес або знову ввести в оману трейдера, змусивши підписати відмову від претензій.

Аферисти більш досвідчені в сфері обману клієнтів, вони обізнані про різноманітні хитрощі для уникнення процедури чарджбека. Якщо трейдер не підготовлений до такого роду впливу, то брокеру легко вдасться його ще раз обдурити.

Також будьте готовими до того, що

  • у банку вам скажуть, що не займаються поверненням платежів, і ви повинні звертатися до тієї особи, якій відправили гроші;
  • що термін оскарження операції закінчився;

У ситуації, коли банк відмовляє під різноманітними приводами приймати заявку на чарджбек, ігнорує претензії або ухиляється від своїх обов’язків під загальні фрази, то у обдуреного трейдера залишається два варіанти вирішення проблеми – змиритися з втраченою сумою або ж знайти допомогу повернення грошей від брокера у спеціалістів.

Переваги професійної допомоги безперечні:

права клієнта захищені належним чином;

спеціаліст знає про всі підводні камені і правила процедури;

спеціаліст грамотно проведе переговори з усіма необхідними інстанціями.

Допомога повернення грошей від брокера-шахрая

Обдурений трейдер не повинен самостійно пробувати розібратися в документації, витрачати власний час, оббивати пороги інстанцій – вся процедура чарджбек повністю береться під контроль нашими фахівцями, які володіють всім необхідним досвідом, і знають, як правильно повернути гроші.

Наостанок хочеться зауважити, що повернення грошей від брокерів шахраїв за допомогою чарджбека не завжди має 100%-й успіх. Але звернення до фахівців істотно збільшує шанси на повернення.

Якщо ви не знаєте, що з себе представляє дана процедура, ми радимо звертатися до наших фахівців за телефоном:

+38 (098) 694 08 07

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.