Як пережити кризу

Для більшості людей криза – це трагедія, стихійне лихо. І лише одиниці виграють під час кризи. Але це завжди великі виграші. Подумайте, як ви можете обернути кризу собі на користь. Не бійтеся кризи. Просто підготуйтеся до неї заздалегідь. І коли вона почнеться просто розслабтеся і отримуйте задоволення. Даємо “наводку” на шість кроків, які дозволять безболісно пережити економічну кризу.
1.Не брати нових кредитів. Крапка. Якщо є можливість погасіть існуючі кредити, вкладаючи частину доходів в дострокове погашення. Поки у вас кредити, найвигідніша ваша інвестиція – це їх погашення. Не брати на себе нових фінансових зобов’язань. Скажімо, не укладати договори, умови яких можуть бути переглянуті в односторонньому порядку вашим банком чи партнером і не можуть бути змінені вами.
2.Не витрачати гроші на розваги та предмети розкоші. Дорогі годинники, машина, новий ай-фон нехай почекають до наступного ситого року. Почати готувати фінансову подушку безпеки. Максимально її диверсифікувати. Долари,євро під матрацом – як і раніше найнадійніший фінансовий інструмент.
3. Придивіться до, вашого бізнесу. Проведіть скорочення витрат. Якщо неможливо скоротити витрати прямо зараз, складіть майбутній план скорочення витрат.
4. Придивіться до свого маркетингу. Чи будуть у вас купувати, якщо у людей закінчаться гроші? Подумайте про своїх клієнті -що буде з ними в разі кризи? Прорахуйте вашу фінансову модель в разі падіння доходів втричі.
5 Вкладайтеся в стосунки. в сім’ю, команду, партнерів, клієнтів, бо криза дуже сильно б’є по відносинам. Почніть зміцнювати всі відносини заздалегідь, до кризи.

6.Займіться своїм здоров’ям. Пройдіть медогляд. Перегляньте вашу дієту, займіться спортом. Коли прийде криза – ви повинні бути у формі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.