Чи завжди можна повернути гроші від форекс-брокера за допомогою чарджбек?

“Брокер вкрав гроші? Повернемо!” “Повернемо гроші з гарантією!””Чарджбек- повернемо ваші гроші по гарантії системи Visa та Mastercard “.

Приблизно такі обіцянки роздають в інтернеті постраждалим жертвам форекс-брокерів численні юридичні компанії з Росії. Варто лише набрати в пошуковику “шахраї форекс”, чарджбек, або просто назву компанії, що засвітилася в списках шахрайських форекс-проектів. Ми можемо вам показати документи, які складають ці псевдоспеціалісти: там може бути що завгодно, від витягів з рефератів на тему ринку цінних паперів до цитат із законів та Конституції Російської Федерації. Це явно говорить про те, що людям з України іноземці надають некваліфіковані послуги.

Буває і таке, що компанії, які надають послуги з повернення грошових коштів (чарджбек), знаходяться у змові з форекс-брокерами. Такий висновок випливає з аналізу складеними ними чарджбеків, які роблять позицію трейдера завідомо програшною.

Насправді гарантувати проведення чарджбека неможливо, оскільки остаточне рішення про задоволення заяви на чарджбек у будь-якому випадку приймається банком-еквайром та міжнародною платіжною системою. А тому чи буде результат від чарджбеку-питання відкрите і завжди залежить від конкретної ситуації.

Звернення до процедури чарджбек часто є останньою можливістю повернути гроші, але дана процедура результативна не у всіх випадках. Іноді банки можуть відмовити ініціатору чарджбеку в поверненні коштів. Вказана відмова, може полягати в недостатній обґрунтованості вимог власника карти або в некомпетентності працівників банку. Так, деякі банки, зокрема Приватбанк вважає, що за правилами Mastercard діє обмеження на виставлення чарджбеку, якщо клієнт опротестовує неможливість виведення коштів, бо послуга повністю надана в момент поповнення брокерського рахунку.

Для того, щоб отримати повернення, переш за все необхідно довести, що брокер порушив умови договору оферти і навмисно довів трейдера до збитків або безпідставно відмовляє у виведенні коштів. Однак, в договорах з клієнтами брокери завжди попереджають про ризик втратити гроші та обмеження у виведенні прибутку, а тому довести недобросовісність брокера дуже важко. Все залежить від того, чи трейдер зуміє довести, що він не укладав ризикованих та збиткових угод на валютному, сировинному та фондовому ринках. Якщо у брокера немає форекс ліцензії, а ордери трейдера не виходили на валютний чи фондовий ринок, то важко робити висновок про ризикові операції. Чарджбек буде програно, якщо форекс-брокер доведе, що клієнт втратив гроші через об’єктивні обставини (зміни курсів валют, сировини, акцій та ін.), а також що він був обізнаний про ці ризики. При цьому, банки вкрай рідко добровільно йдуть на арбітраж.

Іноді буває і так, що, банк офіційно повідомляє про можливість чарджбек на своєму веб-сайті, але співробітники служби підтримки не мають уявлення про те, як прийняти і обробити претензію клієнта

Ми завжди готові надати професійну підтримку тим, хто зіткнувся з шахрайством форекс брокера або бінарного опціону, надати допомогу в поверненні втрачених коштів та надати пораду в складних ситуаціях.

 

 

8 комментарів “Чи завжди можна повернути гроші від форекс-брокера за допомогою чарджбек?

 1. Лариса Відповідь

  Можно ли вернуть мои средства,которые вложила(600$) в компанию Ag market global absolut,мне обещали заработок,сначала все шло хорошо рос торговый счет,по крайней мере мне картинку показывали,когда вырос до5000$, и можно было выводить,запросили 2000$,якобы за работу,я сказала ,что не смогу столько одолжить,первый взнос тоже с кредитки,а я пенсионер,мой счет заблокировали и кроме вайбера без номера т. связи нет,только я пишу ,но обратной связи нет,есть только АNIDESK с паролем,имя Ольга Орлова

  • chargeback1 Відповідь

   Вітаємо Вас,Міра! Можливість повернення залежить від багатьох факторів.Головний з них: у якмй спосіб відбувалося поповнення рахунку у брокера. Про це можна дізнаатися з Ваших банківських виписок по транзакціях щодо поповнення рахунку у брокера.

  • chargeback1 Відповідь

   Вітаємо Вас,Ольга! Можливість повернення залежить від багатьох факторів.Головний з них: у якмй спосіб відбувалося поповнення рахунку у брокера. Про це можна дізнаатися з Ваших банківських виписок по транзакціях щодо повповнення рахунку у брокера.

 2. Надія Відповідь

  Доброго дня хотіла запитати. Я працюю з брокером все йде добре. Завтра хочу зробити вивід коштів. А для гарантії того що брокер справді виведе мені кошти надав мені гарантійний лист і підтвердження з банку про перевод грошей. Я сказала що хочу його перевірити. Чи він працює офіційно його ліцензію він сказав що не має з цим проблем. Можу я вважати що він мене не підведе і я отримаю свої гроші. ? Дякую за відповідь

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.