Як повернути гроші від брокера-шахрая? Що таке чарджбек?

Рівень шахрайства на ринку Форекс та бінарних опціонів зростає з кожним роком. Тисячі ошуканих інвесторів, мільйони вкрадених сум. Список шахрайських сайтів поповнюється майже щодня. Деякі з них, такі як Cauvo Capital, Kiexo та Binomo мають глобальну мережу  і націлені на  жертв з різних країн (Україна,Казахстан, Молдова, Польща, Чехія, Литва, Німеччина). На жаль, фінансові регулятори  названих  країн  мають вузький перелік можливостей у сфері боротьби з форекс шахраями. На тлі такої ситуації тільки незалежні,та професійні юридичні компанії здатні допомогти ошуканим інвесторам.

Як оформити документи на чарджбек?

1. Власник картки, подає заяву до свого банку-емітента про оскарження транзакції із зазначенням причини такого оскарження.

2. До заяви, власник картки прикріплює перелік документів, що підтверджує протиправні дії з боку одержувача коштів за банківською операцією.

3.Банк-емітент проводить розслідування з передачею запиту та переліком  документів платіжній системі (зазвичай Mastercard або Visa), через які проводилася операція.

4. За результатом розслідування  відбувається поверненя грошей на картку, або спір переходить в стадію преарбітражу.

“Чарджбек-Україна”: загальна інформація про компанію.

“Чарджбек-Україна”-це юридична компанія, яка спеціалізується на поверненні коштів жертвам шахрайства на ринку форекс і бінарних опціонів. Офіс компанії знаходиться в Києві.
Тепер Чарджбек Україна виходять і на зарубіжний ринок, спираючись на значний досвід сотень успішно вирішених чарджбек диспутів в Україні.Партнери компанії активно діють в Казахстані, Польщі, Литві, Німеччині, Іспанії, Італії.

Завдяки педантичному підходу, чітко опрацьованій процедурі, до середини 2024 року Чарджбек Україна вже вдалося повернути понад  4 млн. доларів своїм клієнтам.

Завдання Чарджбек Україна – скласти стратегію оскарження операції та повернення коштів ошуканому інвестору, а також супроводжувати заявника на всіх етапах чарджбек диспуту. Фахівці в галузі права та фінансів займаються багатьма роботами: від регулярного зв’язку з банком-емітентом до звернення до арбітражу платіжної системи в разі первинної відмови.

Коли ви можете розраховувати на повернення грошей?

 • ви не отримали  товару/послуги від продавця (брокера, торгової платформи тощо);
 • з вашої картки двічі зняли кошти;
 • у вас зняли суму, яка відрізняється від реальної вартості товару/послуги;
 • дата і час списання коштів за операцією невірні;
 • з картки знято кошти за товари/послуги, які ви не купували;
 • ви не отримали товар/послугу за кошти, списані з рахунку;
 • вас не влаштовує якість товару/послуги, товар/послуга відрізняється від заявленого продавцем, товар/послуга надані не повністю;
 • оплата за отриманий товар/послугу була проведена в інший спосіб

Обов’язкові умови для процедури чарджбек

 • транзакція проводилася за дебетовою або кредитною карткою;
 • остання транзакція проводилася не 540 днів тому;
 • тривалість повернення – до 120 днів (4 місяців).

Чому саме “Чарджбек-Україна” може допомогти ошуканим інвесторам?

Фахівці компанії працювали з найзаплутанішими і найскладнішими схемами обману, досягаючи успіху і повернення великих сум. Компанія вивчила слабкі місця шахраїв і оперує величезною  базою  і правилами платіжних систем, які здійснюють повернення за транзакціями. Завдяки цьому нами розроблено дієву схему повернення, яка допомогла повернути вже кілька мільйонів доларів.

Над кожною справою працює команда вузькопрофільних фахівців

З моменту підписання договору, до клієнта прикріплюється персональний менеджер, який готує необхідні документи від імені клієнта. Фахівці Чарджбек Україна самостійно складають звернення до банку, збирають необхідний пакет доказів і ведуть постійний контроль за просуванням справи.

Робота на результат

Навіть якщо на першому етапі ви отримали відмову, компанія продовжує боротися за права клієнта в  арбітражі пдатіжної системи. А в разі, якщо термін подачі заявки на повернення минув, фахівці компанії працюють над альтернативними способами повернення  втрачених коштів.

Для клієнтів важливо, щоб фахівці могли говорити однією мовою з ним і вести співпрацю в рамках одного правового поля. Тому зараз Чарджбек Україна  в активній фазі   відкриття  агенств на території клієнта.

Крім послуги чарджбек, компанія веде консультаційну діяльність з тими ошуканими інвесторами, які з низки  формальних причин не можуть скористатися  нашою допомогою. Ми також активно активно працюємо над підвищенням фінансової та правової грамотності трейдерів. Це, в першу чергу, застереження, як не потрапити в руки  шахраїв ще на етапі першого  знайомства з ними.

Як отримати наші послуги

На сьогодні, компанія займається поверненням втрачених  коштів від  1000 доларів в еквіваленті. Оплата послуг здійснюється за передоплатою або  тільки після вирішення справи на користь клієнта. Це дає гарантії того, що компанія завжди зробить все можливе, щоб довести вашу справу до кінця. Крім цього, вся компенсована сума повертається тільки безпосередньо на рахунок заявника, що ще й гарантує прозорість процедури. Фахівці компанії ніколи не просять надати пароль до платіжних карток або доступ до ПК клієнта. Для отримання послуг із чарджбеку Вам достатньо залишити заявку на сайт компанії та обрати зручний спосіб зв’язку з фахівцями.

Не залишайтеся жертвами шахраїв, боріться за свої кошти разом з нами і до кінця!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.