Обережно! Реклама форекс.

Проаналізувавши рекламу форекс можна помітити деякі протиріччя:

брокери-шахраї1) якщо на ринку легко заробити, як стверджують  форекс-брокери, чому вони не торгують самі? Адже навіщо їм заробляти на  комісіях, в той час, коли вони самі можуть заробляти мільйони.За їх же словами, у брокерських компаніях працюють сотні професіоналів.

2) навіщо розробникам унікальних систем торгівлі, які приносять високий і стабільний дохід, ділитися ними з іншими? Та  й не тільки просто ділиться, а ще й намагатися проводити платні семінари. Якось дріб’язково це для мільйонерів, Вам не здається?

3) навіщо розробникам роботів помічників, які ніби-то приносять 100% на  місяць пропонувати  їх в мережі інтернет? Адже розробник і так  вже мільйонер, навіщо йому створювати конкуренцію?

Проаналізувавши негативний досвід сотень  наших клієнтів, можна прийти  до таких висновків:

Люди, які стабільно заробляють на ринку форекс є власниками сірих форекс-компаній, які рекламують свої форекс площадки  та проводять платні семінари «як скоріше злити депозит». 

Люди, які намагаються заробити на цих форекс-площадках часто  поводяться  як звичайні лудомани. Вони залежні від азарту і думають, що ось-ось покриють свої збитки  та скоро зірвуть куш. Це така ж залежність як  і залежність від  казино та азартних ігор.

3) всі ці безпрограшні системи  та роботи-помічники спрямовані лише на те, щоб ви скоріше злили депозит і в надії повернути втрачене, несли нові гроші форекс-брокеру.

Ми написали це лише для того, щоб люди, які збираються або вже торгують на ринку форекс, проаналізували свої дії та спробували зрозуміти, що заробити там неможливо. Вам не вдасться приборкати ринок. Ринок не підвладний ні аналізу, ні системам. Найімовірніше, ви просто спустите свій депозит, а потім наступний і наступний.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.