Шахраї з Cauvo Capital змінили свою прописку.

Якщо сайт форекс брокера часто змінює інформацію про те, хто ним керує, подумайте добре, перш ніж переказати йому гроші. Шахрайський проект Кауво капітал (Cauvo Capital) продовжує грати в хованки зі своїми клієнтами, маніпулюючи назвами керуючих компаній та їх ліцензіями. Нещодавно ми виявили, що на сайті псевдо-брокера змінилася інформація щодо керуючої компанії, а також щодо ліцензії, на підставі якої вона діє.

Було

До недавнього часу  у підвалі сайту Cauvo Capital було зазначено, що CauvoCapital.com це доменне ім’я, що належить і управляється компанією Cauvo Brokerage Mauritius LTD з номером ліцензії C119023932, яка діє відповідно до правил Комісії з фінансових послуг (“FSC”) Маврикії.

Стало

Як видно, тепер доменом CauvoCapital.com управляє компанія ELITE FINANCE LTD з нібито ліцензією за номером T2023424, на підставі якої їй дозволено пропонувати послуги відповідно до Закону про міжнародну брокерську діяльність, та акредитацією, виданою Агентством з регулювання та розвитку фінансового ринку Мвалі (Союз Коморських Островів). Компанія отримала реєстраційний номер HY01123446 з адресою у Фомбоні-острів Мохелі – Союз Коморських Островів.

Мохелі, іноді відомий як Мвалі, один із трьох островів, що входять до Союзу Коморських островів. Мохелі – острів біля узбережжя Африки в Індійському океані. Це найменший острів Коморських островів. Населення становить близько 38500 осіб. Його столиця – Фомбоні.

На сайті також з’явилася інформація, що платіжним агентом є болгарська компанія InterTech BG Ltd, з реєстраційним номером 207630434 і зареєстрована за адресою: вул. Димитрова, 46, Софія 1415. Ми вирішили дізнатися, хто стоїть за болгарською компанією (платіжним агентом) під назвою InterTech BG Ltd. Для цього ми звернулися за довідкою до реєстру болгарських компаній. Як виявилося, такої компанії із зазначеним реєстраційним номером у реєстрі немає.

Так Маврикій чи все ж таки Комори?

Незважаючи на зміну керуючих компаній, виходячи з інформації, що міститься в Угоді користувача, Кауво Капітал продовжує здійснювати свою діяльність відповідно до законодавства Маврикію. Виникає резонне запитання: чому компанія з брокерською ліцензією Коморських островів відсилає своїх клієнтів до законів Маврикія? Це ляпи вебмайстра сайту чи штучна колізія? Ви досі вважаєте, що торгівля з цим брокером дійсно принесе клієнтам прибуток?

Цікаво, чому невідомі власники Cauvo Capital обрали найменший острів Коморських островів для своєї підставної компанії і не зареєстрували її в Австралії та Новій Зеландії, звідки вони телефонують своїм клієнтам? Адже якби вони були прозорими брокерами, вони б отримали ліцензію в країнах, звідки залучають клієнтів, чи не так? Той факт, що вони вирішили цього не робити, є відповіддю  на запитання чому їм не можна вірити.

Чому Коморські острови  це досить  токсична юрисдикція?

Одна з проблем полягає у державному устрої Коморських островів. Це дивний союз незалежних островів з великою  автономією. Згідно з Конституцією Союзу Коморських Островів, кожен острів має повну свободу та автономію, включно з власною Конституцією, президентом або губернатором і парламентом. Зокрема у Конституції зазначено: “Кожен острів має право вільно управляти своїми справами”. Але, на жаль, ці острови бідні, корумповані та піддаються впливу з боку міжнародних шахрайських структур. Іноді фінансова, банківська або брокерська ліцензія мають юридичну силу на одному з островів, але центральний уряд не визнає таких ліцензій або просто ігнорує їх.

Не зовсім Уолл-стріт, скоріше Скам-стріт.

Останнім часом відзначається зростання кількості фінансових структур, нібито регульованих Управлінням міжнародних послуг Мвалі (MISA) на острові Мохелі, що входить до складу Союзу Коморських Островів. Примітно, що існує два веб-сайти, які стверджують, що вони представляють фінансового регулятора країни. Проте, фінансові питання острова контролюються виключно Центральним банком Коморських островів. Так Центральний банк Коморських Островів у своєму офіційному повідомленні заявив: “Реєстр компаній Управління міжнародних послуг Мвалі є сфабрикованою організацією, яка не має реальної присутності в юрисдикції Союзу Коморських Островів. Він не має ні легітимності, ні законних підстав, ні дозволу видавати ліцензії організаціям, що працюють у банківському та фінансовому секторах. Єдиним органом влади, що має цей мандат на трьох островах (Анжуан, Мохелі і Гранд-Коморські острови), є Центральний банк Коморських Островів“. З цим релізом Центрального банку можна ознайомитися за цим посиланням.

Підбиваючи підсумок, можна констатувати, що брокерська ліцензія острова Мвалі виглядає як суто регуляторна містифікація. Вона часто використовується брокерами-шахраями, щоб створити собі ілюзію легітимності.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.