Шахрайство від be22.com. Як повернути гроші?

Остерігайтеся  be22.com!

На основі перевірки цього сайту та  скарг  клієнтів  ми застерігаємо від внесення будь-яких коштів на торговій платформі  be22.com. Дана платформа є суто шахрайським проектом. Давайте детально розглянемо причини, чому у ваших інтересах триматися подалі від be22.com.

be22.com це  абсолютно тіньова  анонімна компанія – ви не зможете дізнатися, де вона базується та ким і коли   зареєстрованаа.  На  веб-сайті  https://be22.com про це нічого не сказано. Єдиний спосіб зв’язатися з be22 – це подати запит через форму зворотнього зв’язку, оскільки  be22 не надала жодного номера телефону.  Такий скромний  набір засобів  зв’язку — досить переконливий доказ того, що ви зіткнулись з шахрайською схемою.

Вкладати свої кровно зароблені гроші в компанію, яка не надає  істотну інформацію про себе, вкрай ризиковано – у вас не буде ніяких гарантій, що ви не втратите свої гроші.

 

На сайті є багато явних ознак шахрайства, наприклад, ніде на сайті і в розміщених там документах ми не знайдемо відомості суб’єкта, відповідального за його роботу. Лише у так званій «Клієнтській угоді» згадується, що компанія дотримується нормативної та правової бази, що діє  у юрисдикції Сент-Вінсент та Гренадін.

Також відсутня інформація про  наявність ліцензії, що дозволяє надавати інвестиційні послуги. Кидаються в очі  типові для шахраїв пропозиції,наприклад  «інвестиційні пакети», де рівень сервісу залежить від суми депозиту.

Брокер пропонує п’ять типів рахунків, в описах яких зазначені  розміри  заохочувальних бонусів:

 – «Simple» (20%)

– 250$; «Smart Start» (25%) 

– $750 $; «Complete Package» (30%) 

– 2 500 $; «Gold» (40%) 

– 5 000 $; «Platinum» (50%) 

А клієнти, які готові розкошелитися на  $15 000, можуть відкрити рахунок типу ” VIP» на індивідуальних умовах.

Усі клієнти  помітили  надто  легкий  процес реєстрації,за лічені хвилини. Тут немає нічого нового: швидка реєстрація означає, що брокер прийме кого завгодно аби заволодіти грошима.

На сайті be22.com  обіцяєють доступ до різних типів фінансових інструментів. Про кожен тип інструменту розповідається в підрозділі «ринки». Тільки з інформацією все вкрай погано. БЕ22 ” відбувається виключно  загальними фразами.

BE22 пропонує виходити на Forex ринок через термінал WebTrader.  Програмне забезпечення є найважливішим інструментом для форекс-трейдера,а тому справжні  легальні брокери приділяють велику увагу технологічним опціям, які вони пропонують своїм клієнтам. Реєстрація облікового запису  be22  дає клієнтам  доступ до досить примітивної на вигляд  торгової платформи, яка далека від функціональності програмного забезпечення, пропонованого ліцензованими брокерами. Але після реєстрації облікового запису  ми не знаходимо слідів такого торгового програмного забезпечення. Натомість на інформаційній панелі є лише імітаційне меню для розміщення тих чи інших заявок.

Які відгуки про be22 ??

Клієнти  з різних країн в основному скаржаться, що їх обводять навколо пальця, виманюють великі суми і нічого не повертають.

 

 

ВИСНОВОК:

Не варто інвестувати в цього шахрая брокера! be22 це не що інше, як примітивний анонімний сайт, єдиною метою якого є крадіжка грошей. Ведення бізнесу з тіньовими, анонімними компаніями точно не найкращий варіант.

Якщо ви хочете бути впевнені, що ваші гроші не опиняться в чужих руках, зверніться до ліцензованого брокера а не до шахраїв з be22. 

 

З питань юридичної допомоги щодо ініціювання  чарджбек для повернення коштів  можете звертатися до ТОВ “Чарджбек Україна”. 

 

 

 

Вас ошукали шахраї - псевдо-брокери форексу?
Обнулили рахунок, не виводять гроші, вимагають сплатити "комісії" та "податки" за можливість виведення коштів?
Звертайтеся до нас за допомогою у поверненні через процедуру чарджбек.
ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ
Наші контакти:
Україна, м. Київ, вул. Черняховського, 29
+38 (098) 694-08-07
+38 (098) 588-38-38
info@chargeback-ukraine.com

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.