BTG CAPITAL: лохотрон чи ліцензований брокер? Відгуки користувачів

БТГ Кепітал з сайтом btg-capital.com претендує на звання «ліцензованої» форекс компанії з Маврикію, яка пропонує клієнтам різні варіанти торгівлі на світових фінансових ринках. Однак, багато фактів вказують на те, що торгівля з BTG Capital швидше призведе до збитків, ніж до прибутку. Прочитайте уважно цей огляд, щоб дізнатися більше про те, наскільки реально вивести кошти з брокера, чи БТГ Кепітал  є надійним проектом, чи це черговий лохотрон, що видурює гроші шляхом.
BTG Capital позиціонує себе як ліцензований постачальник брокерських послуг, який «підтримує торгівлю та інвестиції на світових фінансових ринках» і прагне до прозорості та безпеки фінансів. Однак ретельний аудит сайту, сумнівні способи поповнення торгівельного рахунку (депозиту) та негативні відгуки клієнтів показують, що  у цього брокера не все так ідеально, як здається на перший погляд.

Згідно даних з веб-сайту BTG Capital, доступними активами для торгівлі є криптоактиви, валютні пари форекс, товари та індекси. Кредитне плече складає 1:400.

Торгове програмне забезпечення, використовуване BTG Capital, не схоже на MT4 або MT5, але виглядає досить пристойно. Слід зазначити, що наявність торгового програмного забезпечення не є гарантією того, що це справжній брокер. Більшість фінансових шахраїв використовують торгові платформи, щоб обдурити своїх жертв. Мінімальний депозит у цього брокера становить 500 доларів, і навіть є рахунок на 1 000 000 доларів ! Але нам досить важко повірити, що у BTG Capital є  трейдери-мільйонери.

З сайту  БТГ Кепітал ми дізнаємося, що способами поповнення депозиту є банківські карти, міжнародний банківський переказ та різні крипто-методи. На сторінках проекту стверджується, що брокер регулюється Комісією з фінансових послуг Маврикія. При цьому зазначається, що послуги надаються ліцензованою компанією Cauvo Brokerage Mauritius Ltd, (вона базується в Маврикії та знаходиться в базі даних фінансового регулятора Маврикія). Зокрема, це випливає з «Умов використання», де говориться, що «…BTG Capital (далі «Компанія») контролюється та управляється Cauvo Brokerage Mauritius Ltd., компанією, що має глобальну ліцензію на ведення бізнесу та ліцензію інвестиційного дилера, видану Комісією з фінансових послуг Маврикію під номером: C119023932. Компанія працює через веб-сайт BTG-Capital.com (далі «сайт»), зареєстрований на Маврикії під номером компанії: 162428 і з операційним адресою The Core, 62 Ebene Cybercity, 72201, Маврикій.»

Проте, залишається загадкою: яке відношення має бренд BTG Capital та його російськомовний сайт ru.btg-capital.com до компанії з під назвою Cauvo Brokerage Mauritius Ltd. Адже Cauvo Brokerage може і не підозрювати, що її іменем можуть прикриватися шахраї. Адже на сайті маврикійського фінансового регулятора не вказується назва сайту, через яку просуваються послуги Cauvo Brokerage Mauritius Ltd. Разом з тим, незалежно від того, має відношення вищевказаний сайт до згаданої ліцензованої маврикійської компанії чи ні, BTG Capital не стає законним брокером, уповноваженим пропонувати свої послуги клієнтам з України.

Як бачиться, фінансовим регулятором, відповідальним за контроль, моніторинг, регулювання брокерської діяльності Cauvo Brokerage Mauritius Ltd, є Комісія з фінансових послуг Маврикію (FSC).  Зауважимо, що ціни  форекс ліцензій Маврикія  дуже демократичні  від $1 тис. до $1.9 тис. на рік в залежності від виду діяльності. Прайс-лист  на них можна знайти на сторінці “кодифікованого списку” – www.fscmauritius.org

Звертаємо Вашу увагу, що фінансовий регулятор зобов’язує брокера вести свою операційну діяльність через банківський рахунок в локальному маврикійському банку.

Схема співпраці з BTG Capital зазвичай мала такий початок:

Ви випадково натикаєтеся на рекламне оголошення цього брокера, де вам пропонують заробити грошей на біржової торгівлі. Виглядає заманливо. Кожен з Вас дивився фільми або чув про людей, що торгують на біржі та навіть багатіють на такій торгівлі. Ви реєструєте аккаунт, надаючи адресу електронної пошти та номер телефону. Але після того, як у  BTG Capital отримають контактні дані, Вас не залишать у спокої “фінансові консультанти” поки ви внесете перший депозит. Слід зауважити, що так звані “фінансові консультанти” BTG Capital є досить досвіченими “соціальними інженерами, які вміють переконати Вас зробити все, що завгодно. А якщо Ви переказали гроші один раз, Вам доведеться робити це знову і знову, щоб отримати обіцяний прибуток. Проте, коли ви спробуєте вивести гроші, відразу з’являться безліч причин для відмови (додаткові податки, невиконані пункти Правилах і умов, про які Ви не знали, і т. п.) В якийсь момент горе-трейдер розуміє, що його обдурили, але до того часу депозит буде остаточно злито. Нагадуємо, що відмова в запитах на виведення коштів з подальшим обнуленням депозиту, є типовим поведінкою брокера-шахрая.

На закінчення, кілька слів про відгуки  про брокера BTG Capital. Як і багато схожих сумнівних проектів,  цей сайт  агресивно рекламується в інтернет мережі. Крім того, БТГ Кепітал намагається стежити за «репутацією», наймаючи на біржах фрілансу виконавців, які  залишають фейкові позитивні відгуки про цього брокера на спеціалізованих порталах. Також  можна зустріти різного роду замовні огляди на  псевдоблогах і форумах, які  за гроші розміщують  позитивну інформацію про брокерів-шахраїв. Якщо пошукати більш детально, можна зустріти й негативні відгуки про BTG Capital. Нижче наводимо кілька прикладів:

А тому наш вердикт буде таким: BTG Capital має усі ознаки шахрайського сайту і несе великі ризики для трейдерів. Весь вкладений депозит ними   швидше за все буде  втрачено!

Нагадуємо, що якщо ви здійснили поповнення депозиту BTG Capital за допомогою кредитної або дебетової карти, ви можете розраховувати на повернення грошей. Visa і MasterCard дозволяють зробити це протягом 540 днів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.