Як повернути гроші з Nova Commercial Finance

Nova (Nova Commercial Finance) – це шахрайська  платформа, що видає себе за форекс брокера.  Перше, що слід шукати на веб-сайті форекс-брокера, це те, яка юридична особа керує ним, де вона базується і якому регуляторному нагляду він підлягає. Ліцензовані компанії також зобов’язані надавати вичерпний набір юридичної документації.

На веб-сайті https://novacommercialfinance.com ви знайдете інформацію про те, що ним ніби-то керує компанія Nova Commercial Finance Limited, зареєстрована у Великобританії.  Однак, перевіряючи базу даних британського реєстру Companies House, ми дізнаємося, що компанія була ліквідована ще в лютому 2020 року.

Крім того, на веб-сайті ми знайдемо багато доказів, які свідчать про те, що платформа є чистим шахрайством. Наприклад, бонусні обіцянки, калькулятор, що дозволяє розрахувати прибуток.

Або посилання на програму AnyDesk, якою зазвичай користуються шахраї.

Замість ліцензії на провадження діяльності форекс дилера, шахраї повісили сертифікат про реєстрацію неіснуючої насьогодні компанії.

 

При реєстрації на цьому сайті Вас попросять одразу  погодитися з Правилами та умовами, які написані чужою (англійською) мовою.

Це означає, що в якийсь момент брокер, заявить, що ви прийняли всі його кабальні  умови. Такі лохотрони, як Nova, завжди знайдуть різні причини, щоб пограбувати вас. Серед пунктів у шахрайських положеннях та умовах торгівлі  ми знаходимо дуже типову пастку для трейдера: якщо на його рахунок надійшов бонус, виводити кошти дозволяється тільки після того, як він виконає непідйомні вимоги щодо мінімального обсягу торгових операцій. Ліцензованим брокерам заборонено використовувати бонуси та акції для залучення клієнтів. 

Якщо ви скористаєтеся послугами справжнього  ліцензованого брокера, а не Nova Commercial Finance,то отримаєте можливість використовувати встановлене програмне забезпечення з розширеними можливостями і версіями для всіх типів пристроїв і операційних систем. Найбільш широко використовуваними торговими платформами в галузі є MetaTrader 4 (MT4) і MetaTrader 5 (MT5). Ці платформи зарекомендували себе як галузевий стандарт, оскільки вони пропонують широкий спектр функцій, включаючи різноманітні варіанти налаштування, багаторазове використання облікових записів, розробку та впровадження спеціальних сценаріїв для автоматизованої торгівлі та тестування торгових стратегій.

У Nova Commercial Finance замість торгової платформи- бачимо її муляж

Обіцянки високої доходності від торгівлі-ще одна шахрайська ознака

На сайті Nova передбачено  декілька безпечних способів поповнення депозиту, включаючи банківські картки, перекази.

Важко зрозуміти, яким з цих способів надає перевагу цей брокер. Досвід роботи з тіньовими брокерами такого типу говорить про те, що вони не використовують саме ці безпечні способи поповнення депозиту. У найбільш поширеному випадку вони використовують криптовалютні транзакції, або електронні гаманці різних платіжних систем, які перешкоджають клієнту скористатися правом на чарджбек. Шахраї зазвичай наполягають на використанні криптовалют, прямих банківських переказів або тіньових платформ онлайн-платежів, де повернення коштів неможливе.

Реальні відгуки про Nova  геть негативні. Трейдери просто втратили свої гроші.

Висновки

Nova Commercial Finance – це просто ще один шахрайський брокер, який не доклав достатніх зусиль, щоб виглядати законним 

Як повернути гроші  з Nova Commercial Finance

Найбільш реалістичний варіант – це ініціювати через свій банк повернення платежу через чарджбек. Але це можливо лише в тому випадку, якщо ви використовували для транзакцій банківську платіжну  картку.

Ми готові допомогти Вам розпочати процедуру чарджбек у Вашому банку

Вас ошукали шахраї - псевдо-брокери форексу?
Обнулили рахунок, не виводять гроші, вимагають сплатити "комісії" та "податки" за можливість виведення коштів?
Звертайтеся до нас за допомогою у поверненні через процедуру чарджбек.
ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ
Наші контакти:
Україна, м. Київ, вул. Черняховського, 29
+38 (098) 694-08-07
+38 (098) 588-38-38
info@chargeback-ukraine.com

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.