Як повернути гроші з інтернет магазину Seodex (Сеодекс)

Сайт що виглядає як справжній інтернет магазин, що продає  цифрові чи фізичні товари, насправді може бути шахрайським проектом. Хоча більшість онлайн-продавців діють в рамках  закону, на жаль, шахраї часто можуть використовують анонімність інтернету, щоб обікрасти покупців, які нічого не підозрюють. Так реальні інтернет-магазини завжди прописують на  своїх сайтах умови продажу товару. Зокрема: інформацію про себе, умови оплати, порядок доставки товару та правила його повернення.  Це робиться  не просто ради наповнення сайту, а виключно з метою захисту прав споживачів.

Шахрайський  інтернет магазин Seodex (Сеодекс) не став  заморочуватися зайвими юридичними тонкощами, а цей пробіл вирішив заповнити вигідними пропозиціями для певної групи користувачів. Пропозиції виглядали настільки вигідними, що приспали пильність  багатьох клієнтів  цієї групи, які без елементарної перевірки  сайту  відправляли аферистам  навіть трьохзначні суми в долларах США. Бенефіціари шахрайського інтернет магазину  приймали  платежі від покупців  з онлайн предоплатою, не маючи намірів виконувати свої обіцянки.

 

На жаль ми не  можемо детально проілюструвати усі пропозиції від творців  фальшивого інтернет магазину Seodex (Сеодекс), оскільки організатори шахрайської схеми   швидко затерли сліди своєї  злочинної діяльності як на сайті так і в листуванні зі своїми клієнтами.

Шахрайські інтернет-магазини – це найпоширеніша схема обману, в яку потрапляють довірливі користувачі. Сьогодні досить просто  створити фейковий онлайн-магазин і запустити на ньому “торгівлю” неіснуючим товаром. Паралельно шахраями замовляється реклама, накручуються позитивні відгуки, а ціни  вказуються вкрай привабливими.

Як не попастися шахраям?

 • Не поспішайте і не піддавайтеся тиску  з боку продавців через “обмежені пропозиції” – шахраї завжди намагаються створити відчуття терміновості.
 • Уважно ознайомтеся з політикою доставки, обміну, повернення та конфіденційності. Якщо вони розпливчасті або відсутні, займіться своїм шопінгом у іншому місці.
 • Переходьте безпосередньо в інтернет-магазин за допомогою веб-браузера, а не з електронної пошти або посиланням у месенджері.
 • Знайдіть “HTTPS” на початку URL-адреси сайту і значок закритого замка у вікні адреси на екрані оплати/сторінці кошика покупок. Це означає, що ваш сеанс зашифрований (не може бути легко перехоплений або прочитаний)
 • Реально оцінити пропозицію інтернет магазину. Ліквідація брендової колекції зі знижкою 40% від початкової вартості, реалізація конфіскату або продаж флагманських моделей електронної техніки за півціни, найімовірніше, тільки приманка з боку шахраїв.
 • Перед тим як проводити платіж, завжди слід перевіряти продавця. Згідно із законом продавець має надати повну назву своєї компанії та її адресу. Якщо на сайті такої інформації немає, це виглядає підозріло. Ми не радимо купувати товари в таких інтернет-магазинах: найімовірніше, вони ведуть шахрайську  діяльність.
 • Почитати відгуки на форумах або спеціалізованих сайтах-відгуках. Якщо схвальних відгуків немає або вони негативні, від покупки варто відмовитися. Велика кількість однотипних захоплених відгуків також має насторожити- найімовірніше, вони замовні і не відповідають дійсності.
 • варто обирати тільки перевірені інтернет-магазини і не оплачувати  замовлення, зроблені через соціальні мережі або сайти оголошень.

Як повернути гроші з Seodex (Сеодекс )

Якщо ви купили щось в Інтернеті і виникла проблема, вам слід спочатку спробувати зв’язатися з продавцем.  А кщо це не вдалося зробити?  Для повернення грошей з Seodex також можна скористатися  чарджбеком. Чарджбек – це процедура опротестування платежу. Це інструмент, за допомогою якого можна добитися  повернення грошей з банку, який прийняв  платіж по карті. Процедуру чарджбеку регламентують платіжні системи “Віза”, “Мастеркард”.

У чарджбеку беруть участь три сторони:

 • банк-емітент – це банк, що випустив картку, якою ви оплатили товар;
 • банк-еквайєр – банк, який прийняв ваш платіж з боку інтернет магазину;
 • міжнародна платіжна система – “Віза”, або “Мастеркард”

Остаточне рішення щодо повернення грошей завжди залишається за платіжною системою. Якщо платіжна система схвалить чарджбек, гроші мають повернутися на карту.

Якщо ви (або хтось із ваших знайомих)   втратили гроші внаслідок шахрайства Seodex (Сеодекс), зв’яжіться з нами.

Зателефонуйте нам або напишіть в месенджери, щоб отримати безкоштовну консультацію:

+38 (098) 588-38-38 (Telegram, Viber)

+38 (073) 588-38-38

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.