Чарджбек. Цикл оскарженого платежу

Чарджбек, або зворотний платіж платежів є процесом, який займає багато часу і зусиль.

Кожна асоціація кредитних карт (Visa, MasterCard) має свій власний життєвий чарджбек-цикл, але існує ряд загальних характеристик, які слід виділити.
Передумовою чарджбеку є факт, коли власник карти не задоволений результатом зробленого платежу по банківській карті.

Життєвий цикл оскарженого платежу починається, коли власник картки звертається в свій банк з проханням надати деталі конкретної транзакції. Після чого банк зобов’язаний надати запитувану інформацію власнику карти.
Отримавши необхідну інформацію власник карти формує Запит на отримання зворотнього платежу і направляє його у свій банк (банк емітент). Останній передає запит власника карти у банк продавця (банк еквайр) для передачі продавцю (мерчанту).

Мерчант здатний не погодитися і відхилити чарджбек зі свого боку (представивши representment). При цьому, йому необхідно підготувати необхідну документацію і відправити до банку еквайру на розгляд. Якщо банк еквайр вважає, що вимога власника карти є необгрунтованою для проведення поворотного платежу, він надсилає свою відмову разом з документами наданими мерчантом. Якщо власник картки переконався у справедливості доводів продавця і не вчиняє ніяких дій то заявка на повернення платежу закривається банком-емітентом. Коли ж власник карти наполягає на продовженні чарджбеку – починається другий раунд розгляду спору. Подальше оскарження поворотних платежів може відбуватися в кілька етапів (кількість яких варіюється в залежності від Асоціації). Якщо ні власник картки, ні продавець послуг не можуть прийти до єдиного рішення, то єдиним виходом в ситуації, буде звернення в арбітраж, який є замикаючою інстанцією у цьому циклі.

Вас ошукали шахраї - псевдо-брокери форексу?
Обнулили рахунок, не виводять гроші, вимагають сплатити "комісії" та "податки" за можливість виведення коштів?
Звертайтеся до нас за допомогою у поверненні через процедуру чарджбек.
ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ
Наші контакти:
Україна, м. Київ, вул. Черняховського, 29
+38 (098) 694-08-07
+38 (098) 588-38-38
info@chargeback-ukraine.com

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.