Як повернути гроші з бінарного опціону?

Як влаштовані бінарні опціони

Суть бінарних опціонів у тому, що ви робите ставки: впаде чи зросте ціна певного активу в короткостроковий період. Якщо ви вгадали, ставка повертається з прибутком. Якщо не вгадали, ставка або залишається, або згорає. Наприклад, можна зробити ставку на те, що за 24  години курс фунта  щодо євро зросте. Якщо курс зросте хоча б на 1 пункт, ви отримаєте прибуток. Якщо він залишиться незмінним або впаде, ви втратите ставку. Недосвідченій людині може здатися, що бінарні опціони це те ж саме, що торгівля цінними паперами на біржі. Багато в чому через те, що використовуються притаманні біржові терміни: брокери, трейдери, інвестиції. Але це не так. Це різні речі. Біржа – це  місце  для торгівля цінними паперами. Бінарні опціони – це місце де приймаються ставки.

  • Коли ви вкладаєте гроші на біржі, ви купуєте цінні папери. Папір – це документ. Він цінний, бо дає право володіння чимось цінним: грошима, майном, часткою в бізнесі або зобов’язанням.
  • Коли ви купуєте акції – отримуєте частку в компанії, тобто частку її майна. Отримуєте право на частку її прибутку або на участь в управлінні.
  • Коли ви купуєте держоблігації – отримуєте маленький шматочок державного боргу. Держава вам тепер трохи винна.
  • Коли ви купуєте корпоративні облігації – тепер вам винна грошей якась компанія.
  • Коли ви купуєте акцію індексного фонду – отримуєте частку в компанії, яка володіє купою акцій. Тобто ви тепер теж володієте невеликою частиною цієї купи акцій.
  • Коли ви купуєте  іноземну валюту – володієте валютою іншої країни і виграєте на курсовому зростанні.

Іншими словвами ви купуєте  чужі борги і майно. Їх не можна помацати, але за документами  ви є власником. Інформація про ваші цінні папери зберігається в спеціальній організації – депозитарії. Це як орендований сейф, до якого автоматично додаються усі куплені вами  цінні папери. Вони ваші. Це ваше майно.

У бінарних опціонах ніяке майно не купується, ніяких цінних паперів немає, немає і депозитарію.

Для реєстрації на бінарних опціонах документи не потрібні взагалі: достатньо електронної пошти. Для виведення великих сум менеджер може попросити скани документів, але яку суму вважати великою і які саме документи просити – кожен брокер вирішує  самостійно. Щоб внести гроші на рахунок, не потрібно укладати письмовий договір – максимум там буде користувацька угода, яку ви автоматично приймаєте під час реєстрації. Після поповнення рахунку гроші зберігаються у бінарного брокера. Якщо бінарний брокер зникне, ваші гроші залишаться на його рахунку, вивести їх не вийде.

Коли   ви  переказуєте  гроші в бінарні опціони, єдина компанія, в яку ви інвестуєте, – це брокер бінарних опціонів.

Платформа бінарного опціону налаштована так, щоб ви програли

Уявіть, що ви з другом підкидаєте монетку. Випадає орел – ви забираєте гроші друга; випадає решка – друг забирає ваші гроші. Шанс на перемогу  становить 50%. Але є нюанс: ви ставите 10 доларів, а друг – лише 8. Припустимо, ви зіграєте тисячу разів. Якщо монетка дає випадковий результат, то приблизно половину роздач ви виграєте, половину програєте. У результаті ви опинитеся в мінусі, тому що один виграш завжди менший за один програш. Грубо кажучи, у вас буде 500 виграшів по 8 доларів і 500 програшів по 10 доларів, у результаті – мінус 1000 доларів. Це гра з негативним математичним очікуванням – це означає, що в довгостроковій перспективі ви будете втрачати гроші. Але якби за перемогу ви отримували не 8 доларів, а 11, то гра стала б вигідною: заробити можна більше, ніж втратити. Бінарні опціони – діють як той  хитрий друг, який ставить менше, ніж ви. У підсумку ваш потенційний виграш завжди менший за потенційний програш. Стандартна прибутковість з однієї угоди – 80%: якщо ви ставите 100 $ і ставка виграє, ви отримаєте зверху 80 $. Якщо ставка програє, ви втрачаєте свої 100 $. Для компенсації одного програшу потрібно два виграші. Якщо ви будете вигравати тільки половину своїх угод, підете в мінус.

Брокер сам вибирає, яку прибутковість поставити

Загальноприйнята прибутковість у брокерів бінарних опціонів – 80-85%. Ставите 100$, виграєте, отримуєте 80-85$ зверху. Але брокер може в будь-який момент знизити прибутковість за будь-яким активом навіть до 10% і пояснити це стрибками ліквідності! У будь-який момент брокер може послатися на такий “стрибок” і замість 85$, на які ви розраховували за перемогу, запропонувати вам, наприклад, тільки 10$. Начебто і виграли, а отримали не стільки, скільки планували. Вплинути на це неможливо,особливо,якщо ви маєте справу з офшорними брокерами на кшалт Binomo (Біномо)  або  IQ Option.

Брокер робить усе, щоб ви не забрали прибуток

Припустимо, трейдеру вдалося пристосуватися до негативного математичного очікування і навіть до постійних стрибків прибутковості. Він навіть почав заробляти і вирішив витягнути прибуток із системи. У цьому разі в процес може втрутитися брокер: у нього є право призупинити торги, скасувати всі угоди, заблокувати обліковий запис або іншими способами перешкодити заробітку трейдера. Ці умови прописані в договорі на його сайті . Часто англійською мовою
Брокерів бінарних опціонів не вдається контролювати: всі вони зареєстровані в офшорних країнах і не мають офісів в Україні. І якщо якийсь брокер виявиться шахраєм і зникне з грошима клієнтів, звертатися за захистом прав потрібно буде до тієї країни, де він зареєстрований. Брокер вам не поверне гроші, навіть якщо ви доведете факт обману.

Бінарні опціони нагадують ставки в онлайн-казино: можна легко почати і швидко заробити. За видимою простотою стоїть система, в якій гравці можуть розраховувати тільки на випадковий виграш.

Бінарні опціони влаштовані за принципом від’ємного маточікування – на одну програну угоду потрібно виграти не менше двох. Тому для заробітку потрібен чесний брокер і точна торгова стратегія. Бінарні опціони не регулюються законом, тому брокери можуть безкарно втручатися в роботу трейдера. Поки в Україні не буде законів, що регулюють діяльність бінарних опціонів, знайти чесного брокера не вийде.

Як повернути гроші з бінарних опціонів?

Ви  можете спробувати  повернути гроші через чарджбек. Цю процедуру  пропонують міжнародні платіжні системи Віза та Мастеркард  для захисту клієнтів, які проводили оплату в мережі інтернет. У разі  успішного вирішення спору в рамках процедури чарджбеку банк еквайр списує кошти з рахунку оператора бінарних опціонів , якщо послуга була надана неналежним чином. Цей механізм допомагає захистити клієнтів від шахрайства з боку брокерів бінарних опціонів.

Компанія “Чарджбек Україна” допомогла багатьом клієнтам повернути гроші з бінарного опціону Binomo (Біномо) . Приклади повернернення коштів з цього брокера бінарних опціонів  можна побачити  за цими посиланнями:

Приклад №1

Приклад №2

Приклад №3

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.