CauvoCapital (BTG Capital) як провести чарджбек та повернути (вивести) гроші?

CauvoCapital це  хрестоматійний приклад  шахрайства, якого слід уникати при виборі форекс-брокера за посередництвом  якого можна торгувати на фінансових ринках.  

 

CauvoCapital – це історія маврикійського шахрайського проекту BTG Capital, яка розказана заново. Прочитайте уважно наш попередній огляд про BTG Capital, (за цим посиланням), щоб дізнатися, що привело нас до такого висновку.

CauvoCapital багатьом відомий як BTG Capital. Шахрайський проект BTG Capital, потрапивши до чорного списку українського  фінансового регулятора та отримавши сотні негативних відгуків ошуканих клієнтів, вирішив позбавитись від скомпроментованого бренду BTG і засяяв під новою вивіскою CauvoCapital.

Таким було попередження Національної  комісії з цінних паперів та фондового ринку відносно БТГ Капітал.

 

Але у жовтні 2022 р. шахраї оперативно зареєстрували новий сайт з доменом https://ru.cauvocapital.com на який перенесли весь контент зі старого сайту BTG Capital.

 

Але ні в якому разі не можна довіряти свої гроші обом сайтам, повними неправдивої і суперечливої інформації. 

За цим  і попереднім веб-сайтом стоїть тіньова офшорна компанія Cauvo Brokerage Mauritius LTD. Вона стверджує, що фізично базується та регулюється на Маврикії, і навіть надає номер ліцензії, яку можна перевірити в реєстрі місцевого органу фінансового регулювання, Комісії з фінансових послуг Маврикію. 

Зауважимо, що цей цей фінансовий  регулятор обмежується мінімумом  вимог до місцевих  форекс – брокерів. Все що їм потрібно зробити для отримання маврикійської глобальної ліцензії – це підтримувати невеликий операційний капітал та сплатити вартість ліцензії  (кілька тисяч доларів). Республіка Маврикій це  бідна острівна держава в Південній Африці. яка розташована в південно-західній частині Індійського океану. Економіка Маврикію базується виключно на туризмі та виробництві тростниковог цукру (цукрова тростина вирощується приблизно на 90% оброблюваних сільгоспугідь).

Так виглядає столиця цієї острівної держави Порт Луї.

 

Але Маврикій це  також і офшорна країна з особливими умовами ведення бізнесу для іноземних компаній. Серед них нульові податки та можливість приховати справжніх власників бізнесу.

По цій причині  маврикійські  офшори часто використовують для відмивання кримінальних грошей та шахрайських операцій. Міжнародна бізнес-компанія може бути  там зареєстрована повністю онлайн. Це робить Маврикій зручною базою для фінансових шахраїв, які лише прикидаються форекс-брокерами. Як бачите, Маврикій це не саме безпечне місце для ваших інвестицій.

На цьому і попередньому сайті  маврикійський форекс-брокер пропонує  інвестувати  в різноманітні фінансовові інструменти: валютні пари, індекси, сировину, акції,  криптовалюту, тощо.

Але з огляду на  анонімний, офшорний та явно шахрайський характер  обох проектів, не має особливого значення, які умови торгівлі пропонуються на сайтах BTG Capital та CauvoCapital .

Шахраї такого типу використовують фіктивну торгівлю, щоб обдурити своїх жертв, які вважають, що їхні гроші дійсно інвестуються на фінансових ринках. Залишається питанням, чи зможе користувач-трейдер реально вивести кошти.  

Так CauvoCapital пропонує бонуси при поповненні торгового рахунку (депозиту), але ніхто не може сказати, які саме кошти були результатом бонусу, а які вашими власними  інвестиціями.  Це відомий  трюк, який використовують  шахраї для того, щоб не дати вам вивести кошти.  Ще одним приводом для занепокоєння є той факт, що цей брокер просить  своїх клієнтів  установити на свій комп’ютера програму віддаленого доступу Енідеск. Встановлення такої програми часто  санкціонує проведення операцій сторнніми особами та ускладнює  в подальшому повернення грошей через процедуру чарджбек.

На обох сайтах можна побачити логотипи популярних  міжнародних платіжних систем – Visa та MasterCard.

Однак шахраї чомусь закликають своїх клієнтів вносити депозити через українські тогово-сервісні точки під виглядом рекламних послуг або відеоігр. Також вони просять поповнювати депозит у  криптовалюті, оскільки такі платежі незворотні. Якщо це так, будьте особливо обережні – депозит у криптовалюті  означатиме, що ви не зможете  оформити чарджбек.

Якщо ви стали жертвою CauvoCapital проконсультуйтеся з нашими юристами. Вони давно спеціалізуються  на справах, пов’язаних з фінансовим сектором.

Можливо у Вас є шанс повернути  гроші – подати  заву на проведення  чарджбек. Нагадуємо, що це стосується лише тих випадків, коли транзакції проведено   за допомогою банківської картки.

 

Вас ошукали шахраї - псевдо-брокери форексу?
Обнулили рахунок, не виводять гроші, вимагають сплатити "комісії" та "податки" за можливість виведення коштів?
Звертайтеся до нас за допомогою у поверненні через процедуру чарджбек.
ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ
Наші контакти:
Україна, м. Київ, вул. Черняховського, 29
+38 (098) 694-08-07
+38 (098) 588-38-38
info@chargeback-ukraine.com

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.